U15: FK Pardubice FK Mladá Boleslav 4:3. Na tenhle zápas se dalo dívat! Pardubice sice prohrávaly 0:1, ale do poločasu skóre otočily. Po přestávce mohly přidat další góly, jenže několik tutovek spálily a Boleslav ucítila šanci, srovnala stav na 2:2. Domácí se ale nepoložili. Dvěma slepenými zásahy odskočili na 4:2. Soupeř pak už jenom snížil z penalty za ruku ve vápně.

Fakta branky Pardubic: 23. Spěvák, 28. Jirásek, 51. Vávra, 54. Kmetík. Poločas: 2:1. FK Pardubice: Bartaloš Zelenka (50. Panchártek), Jirka, Jančura Vávra, Černohorský (65. Dvořák), Müller, Spěvák, Nikodém, Jirásek (50. Zelinka), Kmetík (60. Ptáček).

U14: FK Pardubice FK. Mladá Boleslav 4:3. Ve 23. minutě vedla Mladá Boleslav 2:0, navíc nastřelila tyč. Pardubice snížily z penalty, ovšem hosté znovu utekli na 3:1. Pak přišly velké chvíle útočníka Machatého. Třemi brankami otočil stav na 4:3 pro Pardubuce. Boleslav jenom koukala… Fakta branky Parubic: Machatý 3, Jankele z pen. Poločas: 1:2. FK Pardubice: Jech Rambousek (45. Born), Koblížek, Novotný, Březina Víšek, Rek, Vašek, Sejkora (55. Matuška) Machatý, Jankele (68. Balog). (re)