branky: 29. Chudomel, 34. a 44. Svoboda, 76. D. Salfický.

ŽK: 1:1
diváků: 135.
Poločas: 0:3.

Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Pitterle, Deutsch – Hýsek, Hudec, Kostka, Bakule, Vykoukal – Pecháček, Götz. Střídali: Filípek, Tomič, Kouba.

Půl hodinky se hrála vyrovnaná partie, ale když ve 29. minutě po rohu hlavou otevřel skóre zápasu. Poté během deseti minut se dvakrá t se trefil do černého Svoboda a poločasové skóre bylo pro domácí hrozivé. Po změně stran domácí uslovali o kontaktní gól, ale marně. Velké příležitosti měli Bakule a Vykoukal, dvakrát ze standardek se střelecky neprosadil Pecháček, Naopak na centrovaný míč si naskočil D. Salfický a uzavřel brankový účet zápasu.

Přelouč – Dolní Újezd 3:1

Fakta

branky:
8. Koch, 49. vlastní (Pachta), 51. J. Vomáčka, 65. Cichra.

Rozhodčí Bouz:
ŽK: 4:1, 200
diváků.
Poločas: 1:0

Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Heřmánek – Ulrych, Jezdinský, Novotný, Janecký – Cichra, Koch. Střídali: Štainer, Volejník, Beránek.

Vyrovnaý duel, ve které domácí byli v průběhu zápasu o krok napřed. V 8. min. přehodil Koch vybíhajícího gólmana Janeckého a domácí veldi 1:0. Hosté v 15. min. neproměnili penaltu, když zkušený přeloučský gólman Poříz ji Kolčavovi zmařil. Po přestávce přišla pro hosty další rána. Téměř z půlky hřiště poslal stopér Pachta vysoký míč gólmanovi Janeckému tak nešťastně, že míč skončil v sítí. Byl to nevídaný vlastenec. Hosté ale nerezignovali. O dvě minuty později J. Vomáčka snížil po rohu hlavou na 2:1. Pojistkou přeloučského vítězství byl však třetí gól Cichry. Hosté ještě orazítkovali tyč…

Morašice – Valy 0:0

Fakta

Rozhodčí: Volný (Kojice),
ŽK: 1:1.
Diváků: 50.

Valy: Šutovec – Veselý, Kačírek, Petrlík, Vašíček – Mzyk (74. Jeřábek), Kubát, Polák, Kolman – M. Bažant, Hačko.

V první půli jedinou šanci na gól měl Hačko, kterého skvěle uvolnil M. Bažant, ale morašického gólmana nepřekonal. Po přestávce měl velkou příležitost domácí Burián, na druhé straně dalekonosnou střelu vyslal na morašickou branku Kubát. Domácí měli největší šanci pět minut před koncem, ale Šplíchal poslal míč jen do boční sítě.

Moravany – Letohrad B 5:0

Fakta

branky:
33., 40. a 70. Rataj, 14. Půlpán, 54. Švadlenka.

Rozhodčí Sůra.
ŽK: 3:1.
Diváků: 140.
Poločas: 3:0.

Moravany: Guldán – Kopečný (52. Švadlenka), Kubík, Záleský, Fišer – Veselý, Půlpán, Imramovský, Hynek – Rataj (73. Novák), Madák (46. Lukas).

Půl hodiny byl soupeř herně lepší, ale góly střílely Moravany, kami, Ratajovi z B týmu se povedl hattrick.