21. J. Vomáčka, 58. Částek, 59. Frňka, 73. Heinisch.

Rozhodčí: Bleša.
ŽK: 1:2.
Poločas 1:0.

Domácí šli do vedení po rychlé akci J. Vomáčky a Kolčavy. Prvně jmenovaný hlavou – 1:0. Poté se dostali ke slovu hosté, ale Götz netrefil odkrytou bránu a s pokusy Tesnera a Tamchyny si poradil jistý gólman Janecký.

Druhá půle patřila Újezdu. V 58. minutě dal Frňka „pod sebe“ Kolčavovi, jehož střelu Habivský vyrazil k J. Částkovi, a ten doklepl – 2:0. Hned nato sehráli domácí učebnicovou akci na jeden dotek, na jejímž konci stál Frňka (3:0). Parádní tečku za pohledným a slušně hraným duelem napsal z přímého kopu z 18 metrů Heinisch.

Poločas 0:0.

FK Přelouč: Poříz – Beránek (85. Kocourek), Dušek (85. Šteiner), Hladík, Heřmánek – Ulrych, Jezdinský, Novotný, Janecký – Koch (70. Machačný), Cichra.

Domácí měli v první půli dvě šance, v 10. Jandera pálil do břevna, gól měl na noze i Vondra, ale obrana hosti hasila požár na brankové čáře. Po změně stran tlak domácího týmu zesiloval, ale bez výraznějších šancí. Až v 70. min. po narážčce s Vondrou otevřel skóre Svoboda – 1:0. Hostím chyběla finálním přihrávka, a tak žádnou super gólovou šanci si nevytvořili. V 75. průnik Cichry do vápna a následný pád sudí posoudil jako filmování a udělil Cichrovi žlutou kartu. Přelouč ´na půdě vedoucího celku tabulky nezklamala, ale neprosadila se střelecky.

Valy – Moravany 1:4

Fakta

branky:
85. Kubát z pen. – 28. Hynek, 61. Lukas, 75. a 76. Novák.

Rozhodčí: Havel (CR),
ŽK: 1:3,
100 diváků.
Poločas 0:1.

Valy: Šutovec – Veselý (77. Jeřábek), Kačírek, Petrlík, Vašíček(10. Doležal) – Mzyk, Kubát, V. Bažant, Kolman– M. Bažant, Hačko.

Moravany: Ruml – Veselý, Půlpán, Kubík (70. Záleský), Křenek – Hynek, Imramovský, Lukas – Fišer (60. Kříž), Švadnlenka, Kopečný (46. Novák).

Hosté již s gólmanem Rumlem, který od druhého kola pro zranění pauzíroval, sehráli dobrý zápas. Pokryli domácího útočníka M. Bažanta a po vstřelení vedoucího gólu Hynkem se miska vah nakláněla na moravanskou stranu. Definitivním zlomem byl druhý moravanský gól, který po zátahu Kříže z ideální pozice zaznamenal Lukas. Poté se během minuty dvakrát zapsal do listiny střelců Novák. Domácí korigovali skóre Kubátem z pokutového kopu.