Fotbalisté Žamberka mají prozatím v I. A třídě plný bodový zisk. Krok s tímto celkem z Orlicka drží Valy a Staré Hradiště. Na opačném pólu tabulky se v suterénu krčí Moravany.

Sokol Dolní Újezd (6. místo, 5 bodů) – Valy (2. místo , 7 bodů). Sobota v 17 hodin. Valy jsou nejlepším střílejícím celkem, v Moravenech vyhrály 5:4 a v minulém kole Litomyšl 5:2.
„Čeká nás fyzicky i herně zdatný soupeř, který také jako my zatím neprohrál. Musíme byt přesní v rozehrávce, nekazit kombinaci a být aktivní směrem dopředu“ sděluje trenér Tomáš Bolek a dodává: „Nenastoupí však Kačírek, který má z posledního zápasu výron v kotníku. Jinak budeme kompletní a o dobrý výsledek se určitě sportovně popereme.“

Jiskra Litomyšl ( 5. místo, 6 bodů) – Sokol Staré Hradiště (3. místo, 7 bodů). Neděle v 17 hodin. V domácím táboře po prohře ve Valech nebyla v týdnu dobrá nálada. „Máme co napravovat,“ sděluje asistent trenéra Vladimír Pala. „Čeká nás těžká prověrka, mimo hru je zraněný Tamchyna, zřejmě do hry nepůjde ani Zavřel, který ostré derby s Moravany nedohrál, „ sděluje trenér Starého Hradiště Jaroslav Mudroch. Na druhou stranu ale hlásí: „Mohu již počítat s Venclem a Tesnerem. Soupeř patří mezi aspiranty na postup, musíme dobře zabezpečit obranu a zkoušet nachytat soupeře z rychlých protitiútoků.“

Sokol Moravany (12. místo, 1 bod) – Načešice (13. místo, 1 bod). Neděle v 17 hodin. „V ofenzívě bychom měli být jako v duelu s Valy, v defenzívě jako v Hradišti. Když to sladíme, můžeme vyhrát,“ řekl trenér Roman Hendrych. „Chceme vydolovat alespoň bod,“ míní načešický kouč Vlastimil Jirásek.