Valy – Načešice 1:2
Valy v klidu, Načešice usilovaly o záchranu. Domácí se před utkáním dušovali, že na žádnou domluvu nepřistoupí… Nastoupili bez brankáře Šutovce, Hačka a režiséra Budinského. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli. Papírové předpoklady se začaly naplňovat v 59. minutě, když M. Bažant prostřelil gólmana. Jenže. V 65. minutě strčil Jeřábek nohu do prudkého centru soka a bylo vyrovnáno. Pět minut před koncem propadl roh na malé vápno a Tamchyna za němého přihlížení domácích dotlačil míč do sítě.

Branky: 59. M. Bažant – 65. vlastní, 85. Tamchyna. Valy: Chára – Trupl, Petrlík (75. Procházka), Kačírek, Veselý – Mzyk (54. Jeřábek), V. Bažant, Kutílek, Kolman – M. Bažant, Kubát.

Slatiňany – Staré Hradiště 1:1

První poločas bylo Hradiště jasně lepší, vytvořilo si nejméně pět vyložených šancí. Proměnilo ale jedinou, když Lexman uvolnil Stefanova, který proměnil sólo. Domácí se dočkali až v nastavení, když si jeden z „milionů“ centrů srazil do sítě Tamchyna.

Branky: 90. (+2) vlastní – 17. Stefanov. Staré Hradiště: Bílek – Tamchyna, Pitterle, Hejhal, Smutný – Nedelka, Lexman (69. Tesner), Urbanec – Stefanov (83. Filípek), Hýsek, Vykoukal.

Litomyšl – Přelouč 1:1

V souboji o třetí místo se jako první radovali domácí. Odpověď si Přelouč schovala na 33. minutu. Novotný posunul na Ročína a jeho centr usměrnil do sítě hlavou Ulrych.

Branky: 18. Košín – 33. Ulrych. Přelouč: Poříz – Váša (60. Volejník), Dušek, Hladík, Heřmánek – Novák (70. Pištora), Novotný, Ulrych, Ročín – Koch, Cichra (77. Štainer).

Moravany – Dolní Újezd 0:1

První čtvrthodina nabídla festival domácích šancí. V první půli se dostali do zakončení i hosté. Prosadili se po standardce a přesné hlavičce.

Branka: 39. M. Vomáčka. Moravany: Skalický (72. V. Záleský) – Krpata, Kubík, A. Záleský, Houžvíček – Madák, Imramovský, Lukas (34. Fišer), Hynek – Veselý (71. Mazánek), T. Kříž.

(zz)