Pardubicko - Výsledky I.B. třídy.

13.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Zamastil

Holice B – Rosice n. L.  0:7

Fakta – branky: 10. a 21. Skokan, 4. Koukal, 11. Pavlíček, 31. D. Rousek, 40. Urbánek, 71. Mráz. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:6. Holice B: Krátký (46. Ondráček) – Kopa, M. Horyna, Zběhlík, Valenta – Louženský, Kašpar, Hrubý, P. Flasch – Udržal, Solil. Rosice: Vlček (55. Starý) – Urbánek, Pavel, Vacek, Rössler – D. Rousek (55. L. Rousek), Pavlíček, Záveský, Skokan – Koukal, M. Peterka (60. Mráz).

První derby v sezoně holické rezervě absolutně nevyšlo. Na konci jedenácté minuty už domácí prohrávali 0:3 a v poločase byla rosická nadílka dvakrát taková. Hosté soupeře totálně zdemolovaly.

Prosetín – FK Pardubice C 3:0

Fakta – branky: 2. Vodvárka, 18. Vít, 66. J. Ročňák. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (80. Tměj). Poločas 2:0. Pardubice C: Zavřel – Kučera, Habiger, Hlaváček, Tměj – Dvořák (73. Polák), Zavřel, Ryba, Šimek – Lejsek (61. Hochman), Hovorka.

V první půli se hrál fotbal výborné úrovně, a to především díky domácím. První branku vstřelili už ve druhé minutě. V 18. min. Prosetín vedl o dvě branky. Po přestávce byla hra již vyrovnaná, ale bez vážnějších šancí. Domácí po hrubce brankáře zvýšili na 3:0. Hostům se nepodařilo korigovat ani z penalty. Neúspěšným střelcem se stal v 83. min. Hochman.

Hor. Jelení – SK Chrudim B  2:0

Fakta – branky: 5. Dědič, 11. Michálek. Rozhodčí: Franc. ŽK: 0:1. Diváků: 210. Poločas: 2:0. Jelení: Jozl – Raich, Rejnuš, Pinkas, Zeman – Mazánek, Michálek, Kaňkovský, Jehlička (61. Vaněk) – Dědič, Šmidberský (61. Cach).

Debakl 0:6 z AFK Chrudim na Jelení nenechal žádné následky. Domácí motali soupeři hlavu prvních třicet minut. V 5. minutě Kaňkovský poslal kolmici na Dědiče, který křížnou střelou otevřel skóre. O šest minut později Michálek vyzpovídal ve vápně dva obránce a nezadržitelně zvýšil. Po půlhodině hry upadla hra do šedého průměru. Zbytek utkání se víceméně odehrál mezi oběma vápny.

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – čtvrtek 14. prosince 2017

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Po sestupu přichází rána kladivem do hlavy...

Krajská muzea a galerie nakoupí díla za více než pět milionů korun

Pardubický kraj – Umělecká díla a předměty za více než pět milionů korun přibudou letos do sbírek krajských muzeí a galerie.

Reprízu finále rozsekly až nájezdy. Radoval se mistr

Přelouč – Návrat v čase… Přesněji řečeno do finálového dne 31. ročníku Přeloučské hokejbalové ligy. V souboji o zlato Cepy zdolaly Kenyu a třetí místo braly Břehy.

Řehounek rezignuje na post náměstka

Pardubice – Jan Řehounek (ANO) se rozhodl rezignovat na pozici náměstka primátora, aby se mohl naplno věnovat funkci poslance.

Pardubičky? Obrana jako řešeto. Jinak vše při starém

/FOTBALOVÁ HODNOCENÍ/ Evergreen. Význam tohoto cizího slova zní takto: stará, stále populární a oblíbená písnička. Jenže v případě SK Pardubičky se jedná sice o stálou, ovšem nepopulární písničku. Stejně jako v předchozích letech, a je jedno jestli v krajském přeboru nebo nynější I. A třídě okupuje příčky ve spodní polovině tabulky.