Rosice n. L. – Holice B 2:1
V domácí záloze nastoupil po pěti letech navrátilec Horyna. Vše podstatné se událo až po přestávce. Nejdříve po rohu hlavičkoval Pozdník do tyče. Pak Frinta nezkrotil centrovaný míč a Louženský dorážel. Obrat nastartoval právě Horyna a jeho překvapivý oblouček. Hodně horko bylo holickým hráčům minutu před koncem, kdy z jednoho útoku Koukal a po něm Záruba trefili tyč. Misky na stranu Rosic převážil poslední střelou zápasu M. Peterka.
Branky: 76. Horyna, 90. M. Peterka – 66. Louženský. Rosice: Frinta – Urbánek, Pozdník, Rössler – Münzberger, Horyna, Ž. Rogovik (46. Koukal), Záruba – M. Peterka, Záveský, Mráz (59. D. Rousek). Holice: Krátký – D. Valenta, Strnad, Ručka, Flachs – Louženský (80. Uhlíř), Udržal, T. Jedlička, Hrubý – J. Valenta (88. Sochůrek), Havelka.

SK Chrudim B – Hor. Jelení 3:3
Jelení v utkání ani jednou neprohrávalo, dokonce vedlo o dva góly, přesto jen remizovalo. Výhru si nechalo doslova vyrvat z rukou. Vždyť inkasovalo v 85. a 89. minutě.
Branky: Harenčák, Sotona, Kříž – Michálek, Pecivál, Šmidberský. Jelení: Jozl – Vaněk, Rejnuš, Šrajer, Čermák – Vosáhlo, Pinkas, Pecivál, Michálek – Kaňkovský, Šmidberský. Střídali: Raich, Komárek.

Pardubice C – Prosetín 4:0
V 11. minutě Beran vysunul Rydvala, jenž přízemní křížnou střelou otevřel skóre. Před druhým gólem domácí rozehráli rohový kop, před branou vznikl závar, který hlavičkou přes gólmana ukončil Pospíšil. Minutu před přestávkou zvýšil přízemní střelou Novotný. Jediný gól druhé půle padl v 63. minutě, kdy Konvalina našel Vágnera a ten překonal Vlčka počtvrté.
Branky: 11. Rydval, 19. Pospíšil, 44. Novotný, 63. Vágner. Pce: Žák – Novotný, Hlaváček, Pospíšil, Pešek – Beran (70. Dvořák), Javůrek, Chovanec, Konvalina – Rydval (58. Vágner), Jeřábek II (88. Habiger).

DALŠÍ VÝSLEDKY A TABULKA:

I. B TŘÍDA – skupina A
Rosice – Holice B 2:1 (0:0). Branky: Horyna, M. Peterka – Louženský. Zámrsk – Ronov 5:0 (4:0). Branky: Bálek 3, Kostka, Czernianski. Pardubice C – Prosetín 4:0 (3:0). Branky: Rydval, Pospíšil, Novotný, Vágner. SK Chrudim B – H. Jelení 3:3 (1:1). Branky: Harenčák, Sotona, Kříž – Michálek, Pecivál, Šmidberský. AFK Chrudim B – Kameničky 1:2 (1:1). Branky: Kroutil – J. Sádovský, Moučka. Hlinsko B – Prachovice 8:0 (3:0). Branky: Popelka 2, Slováček 2, Šulc 2, Filipi, vlastní. Bítovany – Rozhovice 2:0 (0:0). Branky: Mihulka, Kopecký.

1. AFK Chrudim B 14 1 4 62:16 43
2. FK Pardubice C 13 3 3 46:15 42
3. Prosetín 11 4 4 37:23 37
4. Rosice 9 5 5 39:22 32
5. Bítovany 9 5 5 31:22 32
6. Holice B 8 2 9 28:38 26
7. H. Jelení 6 7 6 21:28 25
8. Zámrsk 6 6 7 36:34 24