ČK: 0:1 (72. Rázl).
Diváků: 110.
Poločas: 1:0.

Staré Hradiště: Habivský– Tamchyna, Deutsch, Pitterle – Hýsek, Kostka, Řeháček (80. Smutný), Tesner, Vykoukal – Pecháček (58. Hudec), Götz (86. Hejhal).

Hosté v Hradišti nezklamali, ale na body opět nedosáhli. Domácí se ujali vedení v 19. minutě, když rohový kop Pecháčka hlavou zužitkoval Deutsch. Domácí se poté zatáhli do defenzívy a jen číhali na brejkové situace. Hosté se snažili ze standardek skóre vyrovnat, ale vše rozhodl druhý gól Hradiště. Nejprve Pecháček na brankové čáře nastřelil Vykoukala, ale v 59. min již zahřmělo. Po centru Řeháčka se položil do střely Tesner a uzavřel brankový účet zápasu. V 77. min. nevybíravě „zajel“ Rázl do Deutsche a šel pod sprchy.

Morašice - Moravany 4:2

Fakta

branky: 5. Vomáčka, 71. Jetmar 82. Burián a 84. Kuta – 31. Lukas, 54. Půlpán

Rozhodčí: Jadrný (Choceň) – Zerzán, Horníček.
ŽK: 1:2.
Diváci: 100.
Poločas: 1:1.

Moravany: V Záleský – Křenek, Půlpán, Kubík, Houžvíček – Frydrych, Lukas, Hynek, Veselý – Fišer, Kříž. (A. Záleský, Kopečný, Madák).

Zápas byl velice průměrný, v první půli se domácí ujali vedení, Lukas ze standardky vyrovnal. Po změně stran šli hosté do vedení v 54. minutě. díky tresnému kopu Půlpána a ujali se vedení. Zdálo se, že mají našlápnuto na výhru. Jenže v 71. se trefil Jetmar do vinglu, jednou se otřáslo i břevno a domácí zkoprnělého soupeře zlomili. V 82. min. volej Buriána a vzápětí dorážka Kuty skončily v síti a hosté utkání ztratili.

FK Přelouč – Načešice 3:0

Fakta

branka: 30. vlastní (Bříza), 49. Jezdinský, 65. Koch.

Rozhodčí Havel.
ŽK: 2:2.
Diváků: 100.

Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Heřmanský – Ulrych, Jezdinský, Novotný, Janecký – Koch , Cichra. Načešice: Novák – Jirásek, Chmelík, Petřík, Bříza – Hladina, M. Jirásek (77. Polák), Svoboda Tomčík – Marek, Suchomel.

V 17. min. neproměnil načešický Svoboda penaltu a další pohromou byl vlastní gól Břízy po centru Janeckého ve 30. minutě – 1:0. Po změně stran zvýšil Jezdinský po samostatné akci na 2:0 a domácí byli na koni. V 65. minutě zvýšil Koch z malého vápna na 3:0 a tento stav se už do konce utkání nezměnil.

Slatiňany – Valy 0:1

Fakta

branka: 13. M. Bažant.

Rozhodčí Řehák (Lanškroun).
ŽK: 2:1.
Diváků: 90.

Valy: Šutovec – Veselý, Petrlík, Kačírek, Vašíček (90. Jeřábek) – Mzyk, Kubát, V. Bažant, Kolman – M. Bažant, Hačko.

Hosté měli od úvodních minut mírnou převahu a ve 13. minutě před slatiňanskou brankou udeřilo. Centrovaný míč Kubát hlavou přivedl pro M. Bažant, a a ten střelou k tyči vstřelil gól – 0:1. V závěru první půle se po bratrské spolupráci Bažantů objevil v šanci V. Bažant, ale v koncovce neuspěl. Po změně stran nastřelil M. Bažant tyč, v 72. min. výtečně zakročil proti Dostálovi Šutovec.