Valy – Staré Hradiště 1:4

Fakta

branky: 11. Kubát – 5. Tezner, 43. a 73. Götz, 76. Pecháček.

Rozhodčí Šejna.
ŽK: 0:2.
Diváků: 155.
Poločas: 1:2.

Valy: Šutovec – Půlpán, Kubát, Kačírek, Veselý – Mzyk, Hačko (46. Petrlík), Kolman, Vašíček (73. Doležal) – M. Bažant, V. Bažant.

Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Deutsch, Pitterle – Hýsek, Kostka, Tezner (66. Smutný), Řeháček, Vykoukal (82. Filipek) – Pecháček, Götz (87. Hudec).

V úvodu utkání Šutovec neudržel v ruce centrovaný míč Pecháčka a Tesner otevřel skóre utkání. Domací o pět minut později vyrovnali gólem Kubáta. Hosté však byli nebezpečnější, šanci Vykoukala zmařil Šutovec. V závěru první půle ale se střelecky prosadil Götz a hosté byli na koni. V 73. minutě se parádně trefil do valské branky Götz, který o chvílo později orazítkoval tyč. Skóre uzavřel Pecháček – 1:4.

Moravany – Litomyšl 0:1

Fakta

branka: 67. Sršeň.

Rozhodčí: Poláček.
ŽK: 1:2.
Diváci: 150.
Poločas: 0:0.

Moravany: V. Záleský – Křenek, Půlpán, Kubík, Houžvíček (78. Kopečný) – Hynek (72. Müller), Švadlenka), Lukas, Veselý– Fišer (82. Frydrych).

Vyrovnaný duel, zpočáku hosté fotbalovější, rychlejší s důraznější, ale od 25. minuty to byla vyrovnaná partie. Domácí poprvé se Švadlenkou z Rozhovic si vytvořili snad šest gólových šancí, ale bez efektu. Litomyšl také měla gólové šance, ale nakonec rozhodla jediná trefa do černého.

Mor. Třebová – FK Přelouč 0:1

Fakta

branka: 5. Hladík.

Rozhodčí: Smítka.
ČK: 1:0 Polák.
ŽK: 4:1.
Diváků: 120.
Poločas: 0:1.

Přelouč: Poříz – Váša (70. Novák), Dušek, Hladík, Heřmánek – Ulrych, Jezdinský, Novotný, Janecký – Koch (78. Machačný), Cichra (60. Kotraš).

Hosté měli šťastný vstup do utkání, po rohu Kocha hlavou skóroval Hladík. Stalo se v 5. min. hry, a tento gól se nakonec ukázal jako vítězný. Domácí měli od 25. min. cca do 80 min. tlak, ale bez vyložených gólových šancí. V závěru již byli nervózní a hosté si výhru uhlídali. Pochvala pro spolehlivého Poříze a Hladíka.