Jednotlivci po 7. kole
PA0107 František Pýcha, Dolní Roveň 19 70
PA0157 Luděk Horčička, Holice 16 67
PA0012 Jaroslav Švihovec, Pardubice 16 67
PA0045 Tomáš Havránek, Pardubice 16 64
PA0072 Petra Horáková, Veselí 16 64
PA0146 Tomáš Štěpánek, Moravany 16 64
PA0158 Aleš Horčička, Holice 13 64
PA0159 Miroslava Horčičková, Holice 13 64
PA0028 František Kaplan, Moravany 13 64
PA0018 Tomáš Shejbal, Pardubice 13 64
PA0041 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 10 64
PA0143 Iva Balánová, Škudly 22 62
PA0128 Tomáš Najman, Miřetice 10 62
PA0114 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 16 61
PA0160 Zbyněk Horčička, Holice 13 61
PA0009 Hana Machová, Pardubice 13 61
PA0103 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 61
PA0019 Milan Shejbal ml., Pardubice 13 61
PA0016 Hana Kužilková, Pardubice 10 61
PA0015 Petr Linha, Pardubice 10 61
PA0014 Milan Linha, Pardubice 10 61
PA0126 Michal Pehanič, Pardubice 10 61
PA0141 Ladislav Šál, Pelechov 10 61
PA0056 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 61
PA0187 M. Málek, Pardubice 16 59
PA0147 Martin Chmelík, Bezděkov 13 59
PA0017 Milan Shejbal, Pardubice 19 58
PA0042 Natálie Křičenská, Moravany 16 58
PA0120 Aleš Mužík, Srch 16 58
PA0063 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 13 58
PA0177 Lukáš Maschke, Lohenice 13 58
PA0153 Jiří Pitra ml., Mentour 13 58
PA0085 Miroslav Balínek, Pardubice 10 58
PA0084 Marek Balínek, Pardubice 10 58
PA0091 Jan Kouřil, Pardubice 10 58
PA0166 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 10 58
PA0167 Petra Matúšů, Sezemice 10 58
PA0077 Josef Slabý, Pce - Svítkov 10 58
PA0168 Milan Bukač, Sezemice 7 58
PA0190 Evžen Pospíšil, Srch 19 57
PA0171 Jiří Beran, Jeníkovice 13 57
PA0170 Vladimír Havránek, Vysočany 13 57
PA0043 Jiří Klofát, Moravany 16 56
PA0140 Martin Malega, Pardubice 10 56
PA0181 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 16 55
PA0161 Josef Kroulík, Moravany 16 55
PA0104 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 16 55
PA0165 Ladislav Kubizňák, Sezemice 13 55
PA0162 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 13 55
PA0001 Josef Linhart, Pardubice 13 55
PA0152 Jiří Pitra st., Mentour 13 55
PA0054 Roman Štěpánek, Horní Jelení 13 55
PA0039 František Topič, Dolní Ředice 13 55
PA0142 Radek Balán, Škudly 10 55
PA0067 František Kutílek, Veselí 10 55
PA0090 Michaela Štěpánková, Pardubice 10 55
PA0188 Libor Brom, Moravany 19 54
PA0173 Monika Treichlová, Vysočany 13 54
PA0204 Milan Cimfl, Litětiny 10 54
PA0206 Michaela Cimflová, Litětiny 10 54
PA0079 Jana Krejcarová, Pardubice 16 52
PA0129 Martin Cimfl, Břehy 13 52
PA0186 Alena Francová, Pečky u Nymburka 13 52
PA0029 Marie Kaplanová, Moravany 13 52
PA0150 Hana Kopová, Poběžovice 13 52
PA0163 Filip Kubizňák, Sezemice 13 52
PA0131 Marie Lemberková, Štěpánov 13 52
PA0164 Anna Matúšů, Sezemice 13 52
PA0122 Lukáš Moravec, Ostřešany 13 52
PA0097 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 13 52
PA0108 Libor Šafář, Srch 13 52
PA0070 Petr Vorel, Veselí 13 52
PA0024 Jiří Špaček, Dašice 7 52
PA0172 Marie Beranová, Jeníkovice 16 51
PA0151 Miloslav Kopa, Poběžovice 13 50
PA0135 Jan Šál, Veselí 13 50
PA0138 Viki Kožený, Veselí 11 50
PA0124 Roman Jinoch, Ostřešany 16 49
PA0006 Kryštof Kudláček, Pardubice 16 49
PA0057 Jiří Valenta, Pardubice 16 49
PA0088 Monika Horáková, Pardubice 13 49
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 13 49
PA0034 Vladimír Paďour, Pardubice 13 49
PA0036 Vladimír Paďour ml., Pardubice 13 49
PA0087 Hana Sejkorová, Pardubice 13 49
PA0109 Miroslav Šafář, Srch 13 49
PA0127 Libuše Vlčková, Pardubice 13 49
PA0205 Markéta Cimflová, Litětiny 10 49
PA0047 Milan Havránek, Pardubice 10 49
PA0020 Laďka Chmelenská, Pardubice 10 49
PA0154 Přemysl Pitra, Holice 10 49
PA0052 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 10 49
PA0117 Vladimír Slavík, Moravany 10 49
PA0008 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 49
PA0095 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 49
PA0133 Ludvík Vorlíček, Přelouč 19 48
PA0134 Lenka Vorlíčková, Přelouč 19 48
PA0132 Milan Wiesner, Přelouč 19 48
PA0192 Michaela Knappeová, Pardubice 16 48
PA0189 Radek Paďour, Mentour 16 48
PA0194 Miroslav Sejkora, Pardubice 13 48
PA0174 Tomáš Treichel, Vysočany 13 48
PA0209 Matěj Košťál, Pardubice 13 47
PA0207 Jan Košťál, Pardubice 13 47
PA0175 Tomáš Pecka, Mělice 13 47
PA0013 Jan Šurc, Pardubice 13 47
PA0021 Ladislav Synek, Pardubice 19 46
PA0092 Čestmír Zámečník, Pardubice 19 46
PA0049 Jiří Cuhorka, Přelouč 16 46
PA0010 Karel Hamáček, Pardubice 16 46
PA0185 Ondra Lukačišin, Pce - Svítkov 16 46
PA0130 Milan Cimfl, Břehy 13 46
PA0180 Iva Doležalová, Pardubice 13 46
PA0121 Lukáš Dospiva, Ostřešany 13 46
PA0046 Zuzana Havránková, Pardubice 13 46
PA0144 Pavel Štěpánek, Moravany 13 46
PA0149 Miroslav Dobrovolný, Lhota pod Přel. 10 46
PA0178 Jindřich Dubišar, Pardubice 10 46
PA0081 Josef Svoboda, Pardubice 10 46
PA0083 Jarmila Svoboda, Pardubice 10 46
PA0082 Jakub Svoboda, Pardubice 10 46
PA0086 Marek Tichý, Pardubice 10 46
PA0184 Miroslava Michková, Pardubice 8 46
PA0191 Natálie Martincová, Pardubice 16 45
PA0044 Petr Křičenský, Moravany 0 45
PA0025 Václav Šimr, Kostěnice 19 43
PA0023 Bamba Čermák, Dašice 16 43
PA0066 Václav Horák, Veselí 16 43
PA0080 David Chrobok, Hradec Králové 16 43
PA0183 David Jansa, Lázně Bohdaneč 16 43
PA0005 Pavel Kalhous, Pardubice 16 43
PA0050 Tomáš Hubička, Brloh 13 43
PA0106 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 13 43
PA0137 Ladislav Šejbl, Lodenice 13 43
PA0002 Pavel Šimek, Dašice 13 43
PA0004 Petr Bambušek, Pardubice 11 43
PA0064 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 10 43
PA0030 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 43
PA0111 Miroslav Mareček, Zminný 10 43
PA0176 Pavel Maschke, Lohenice 10 43
PA0105 Eva Pýchová, Dolní Roveň 10 43
PA0048 Aleš Cuhorka, Přelouč 7 43
PA0032 Jiří Maštalíř, Pardubice 7 43
PA0196 Jiří Marek, Pardubice 16 41
PA0074 Jiří Flekač, Pardubice 13 40
PA0075 Jiří Flekač st., Pardubice 13 40
PA0145 Tereza Štěpánková, Moravany 13 40
PA0027 Bohuslav Šulc, Pardubice 13 40
PA0058 Marek Valenta, Pardubice 13 40
PA0069 Jaroslav Volejník, Veselí 13 40
PA0115 Pavel Barvíř, Zlín 10 40
PA0113 Tomáš Mareček, Zminný 10 40
PA0148 Radek Chmelík, Bezděkov 7 40
PA0102 Anna Jiroutová, Slepotice 7 40
PA0116 Terezia Roubínková, Skalica 7 40
156. místo
PA0208 Láďa Daněk, Pardubice 13 38
PA0169 Petr Günner, Pardubice 13 38
PA0139 Marcela Kubelková, Pardubice 13 38
PA0195 Jiří Michek, Pardubice 11 38
PA0197 Markéta Komárková, Pardubice 10 38
PA0026 Zdenka Šulcová, Pardubice 19 37
PA0125 Radek Ipser, Starý Mateřov 16 37
PA0094 František Tomiška, Pardubice 16 37
PA0071 Pavel Danihelka, Veselí 13 37
PA0068 Josef Dvořák, Veselí 13 37
PA0011 David Hamáček, Pce - Svítkov 13 37
PA0093 Zuzana Rosická, Doubravice 13 37
PA0073 M.A.S.H. Zelený, Veselí 13 37
PA0182 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 37
PA0038 Jiří Mládek, Pardubice 10 37
PA0051 Milan Popilka, Sedlíšťka 10 37
PA0076 René Živný, Pardubice 4 37
PA0037 Josef Jiráň, Hrádek 16 34
PA0078 Karel Krejcar, Pardubice 16 34
PA0118 Vojtěch Slavík, Moravany 13 34
PA0031 Vilma Látová, Pardubice 10 34
PA0119 Ventil Slavík, Moravany 10 34
PA0055 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 10 34
PA0040 Lucie Topičová, Dolní Ředice 10 34
PA0007 Jaroslav Vodička, Pardubice 10 34
PA0110 Eva Marečková, Zminný 7 34
PA0096 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 34
PA0053 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 7 34
PA0062 Lukáš Sádovský, Holice 13 33
PA0060 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 32
PA0210 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 16 31
PA0213 Nikol Košťálová, Pardubice 13 31
PA0179 Jana Dubišarová, Pardubice 10 31
PA0136 Jana Šálová, Veselí 10 31
PA0211 Lada Školníková, Pardubice 10 31
PA0065 Michal Nejedlo, Veselí 7 31
PA0003 Bohuslav Vančura, Pohránov 7 31
PA0059 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 29
PA0022 Pavel Čermák, Dašice 13 28
PA0035 Marie Paďourová, Pardubice 10 28
PA0098 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 28
PA0193 Soňa Balínková, Pardubice 7 27
PA0123 Marian Sýkora, Ostřešany 4 26
PA0212 Drahoš Daněk, Rychnov nd Kněžnou 13 25
PA0033 JIŘÍ Maštalíř, Pardubice 10 25
PA0112 Martin Mareček, Zminný 7 25
PA0203 Petr Spálenský, Zminný 13 24
PA0061 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 23
PA0214 Dana Košťálová, Pardubice 13 22
PA0099 Marie Moníková, Ráby 10 22
PA0156 Michal Voříšek, Holice 0 19
PA0216 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice 7 18
PA0100 Petra Bakešová, Pardubice 4 16
PA0200 René Svoboda, Staré Hradiště 0 16
PA0101 Zdena Čermáková, Skřivany 7 13
PA0202 Marie Barvířová, Podlíšťany 10 11
PA0199 Lubomír Bašta ml., Staré Hradiště 0 10
PA0201 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 8
PA0198 Mike Horn, Staré Hradiště 0 8
PA0155 Jaromír Voříšek, Holice 0 7
PA0217 Miloslav Kulhavý, Pardubice 0 1
PA0215 Jaroslav Petrásek, Sezemice 0 -2

„Rozzlobení“ Horčičkovi pořádně natáhli krok
Nechtěli si to nechat líbit. To, že lídra chtěl někdo sesadit, hnulo žlučí rodině Horčičkových. Výsledek? Pláchli na dvanáct…

Týmy po 7. kole
Horčičkovi 42 195
FK Pardubice A 30 183
Titanic 45 183
Hojda Team 42 171
LAPELA 33 171
Pýchovi 45 168
Beranovi 42 165
North Star 36 162
Baldovci 30 162
Falcon 32 159
Havrani 39 159
VLAFIA 39 159
Indiáni 30 157
Tatus 33 153
Veselka 42 150
MMM - 1 39 150
Pytláci 33 150
TPL 36 148
Sejkna 39 147
Dragon 34 144
Dynamo 42 144
Mimoni 57 144
HAMAHA 42 144
Druhej dech 45 141
Barva 33 141
Veselí 3 42 138
Sparta 11 30 138
Dukla 42 135
DA - KO 39 132
Cukr 36 132
Veselí 2 39 129
Veselí 1 33 129
Slavia K. 48 129
Paďouři 36 126
Bigl 36 124
AFK Ostřešany 30 124
Důchodci Ostrov Dašice 36 123
Okurky 36 123
Plechy Team 27 123
Victoria Team 33 123
A je to! 27 120
Fabka 68 48 120
VS Team 33 117
FC Koloděje 24 114
Slovan 27 102
Mára 24 102
SK Davos 0 84
Monk Team 21 78
KO - DAK 39 78
Berani 0 34

Výsledky 7. kola
1. Prostějov - FK Pardubice⋌0  (2:2)
2. Živanice - Převýšov⋌0  (0:0)
3. Kolín - Pardubice B ⋌0   (1:1)
4. Choceň - Holice⋌1   (4:1)
5. Svitavy - Moravany⋌1   (3:0)
6. Rohovl. Bělá - Rosice n. L.⋌1   (3:2)
7. Horní Ředice - Vys. Mýto B⋌1   (3:0)
8. Láz. Bohdaneč - Řečany n. L.⋌1   (2:1)
9. Starý Mateřov - Libišany⋌2  (0:7)
10.Horní Jelení - Dobříkov⋌1   (2:0)
Supertrefa: 34 branek