Vedoucí trio získalo ve dvanáctém kole opět plný počet bodů.

Libišany – Dříteč 9:1
Úvod z říše snů. Libišany zahájily obrovským tlakem a již v 9. minutě vedly 4:0. Z hranice vápna skóroval Vrabec, pak hlavou Gottwald po rohu. Třetí branku přidal Brož z penalty a čtvrtou Ročín střelou k tyči. Domácí přidali ještě dvě branky, hosté ve 44. minutě orazítkovali Bednářem břevno. Ve druhé půli hráči Dřítče proměnili jeden z brejků a lépe bránili. I přesto se domácí ještě třikrát prosadili.
Fakta – branky: 6., 41. a 79. Brož (první z penalty), 1. a 26. Vrabec, 60. a 75. Kuric, 4. Gottwald, 9. Ročín – 54. Částek.  Rozhodčí: Baracz. ŽK 0:2. Diváků: 85. Poločas: 6:0. Libišany: Vida – Jozíf (46. Voltr), Gottwald, Holeček, J. Zadrobílek – Ročín, Vrabec, Vích, Kuric – Brož, Vokáček. Dříteč: Frinta – Haan (77. Dibelka), Bednář, Hrůša, Lietavec – Klofanda, Spěvák (62. Flídr), Kroupa, Pečinka – Stejskal, Částek.

Újezd – St. Mateřov 1:3
Domácí poslal do vedení Huňáček, který propálil z velkého vápna vše, co mu stálo v cestě. Hosté vyrovnali z brejku ve 41. minutě, který zakončil Vašíček přesně k tyči. Ve druhé půli domácí doslova darovali dva góly hostům. Na straně domácích pak J. Rozsévač neproměnil samostatný únik a Huňáček přestřelil z malého vápna bránu. Ani hosté dvě vyložené šance nevyužili.
Fakta – branky: 26. Huňáček – 41. Vašíček, 47. Hlaváček, 59. Janeček. Rozhodčí: Hrabě. ŽK 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Újezd: Firbas – Černý, Jiří Petříček, Rambousek, M. Rozsévač – Jakub Petříček (77. M. Strnad), T. Bendžík, J. Rozsévač – Pilský (84. O. Rozsévač), Huňáček. Starý Mateřov: Procházka – Žďára, Mynka, T. Holek, Janeček – D. Holek (58. Čopák), Zezula (84. Holešovský), Klíma, Hlaváček – Vašíček (77. Meduna), Fenyk.

L. Bohdaneč – Mikulovice 5:3
Domácí hráči ze svého úvodního tlaku vytěžili tři branky během osmnácti minut. Mezi dvě trefy Svatoně z penalty se ještě vešlo zakončení Zackla. Ve 29. minutě snížil Plesinger po chybě domácích, za které o tři minuty později skóroval Kalinin po samostatném úniku. Do přestávky ještě z hranice malého vápna přesně zakončil mikulovický Štěpán. Druhý poločas byl z obou stran opatrnější, ozdobila ho trefa Buchty hlavou po centru Komárka.
Fakta – branky: 11. a 18. Svatoň (obě z penalty), 16. Zackl, 32. Kalinin, 70. Buchta – 29. a 87. Plesinger, 38. Štěpán. Rozhodčí: Havlík. ŽK 2:2. Diváků: 95. Poločas: 4:2. L. Bohdaneč: Holoubek – Komárek, Kopřiva, Zackl, Čada – Kvapil, Žurek, Ryšavý, Kalinin – Machala (80. Jezdinský), Svatoň (65. Buchta). Mikulovice: Těšínský – Hromek, Křivka, Svoboda, Handlíř – Soukup (69. Hyxa), Plesinger, Valský (83. Hanzl), Štěpán – Karlík, Vencl.

Opatovice – Dašice 3:0
Od úvodu měli Opatovičtí více ze hry a do konce poločasu si vytvořili čtyři gólové šance. Hosty vždy podržel brankář Pulkrábek. Také druhý poločas probíhal podle domácích not, ale vedení jim zajistil až v 73. minutě Voříšek z trestného kopu. Zanedlouho zvýšil Hanovec. Šanci na snížení odmítli hosté v 83. minutě, kdy Polák neproměnil pokutový kop. Konečný výsledek stanovil třetí gól J. Richtera.
Fakta – branky: 73. Voříšek, 77. Hanovec, 89. J. Richter. Rozhodčí: Derner. ŽK 2:2. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – Jičínský, Šmeral, Voříšek, Svoboda – Nedvěd, Hanovec, R. Jánoš, Slavík – P. Bartoníček, Balog. Střídali: Hladík, J. Richter. Dašice: Pulkrábek – Kučera, Šibal, Cabicar – J. Vajer, O. Vajer, M. Buchtele, V. Englich, O. Šmejda – Polák, Borovec. Střídali: Šafář, Vinař, D. Buchtele.

Nemošice – Choltice 1:2
Na vedoucí branku Nemošic hosté rychle zareagovali a do přestávky skóre otočili.
Fakta – branky: 7. Matěna – 18. Jeřábek z penalty, 43. Urbanec. Rozhodčí: Kopecký. ŽK 2:3. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Nemošice: Dufek – Michal Večeřa, Vaculík, Meduna, Kreml – Libánský, Ujec, Marek Večeřa, Matěna (65. Tichý) – Michňák, Vítek. Choltice: Zářecký – Kaluža, Jan Kohoutek, Korbel, Peml – Chmelař, Mach, Urbanec, Jeřábek – Karlík, Kratochvíl. Střídal: Jiří Kohoutek.

Přelovice – Valy 2:1

Domácí začali aktivněji, ale přibrzdil je vlastní gól Čapka. Druhou půli zahájili Přelovičtí náporem a po rohu vyrovnali zásluhou Malého. V 79. minutě rozhodl A. Šprync z trestného kopu ranou do šibenice. Ostatní šance zlikvidoval brankář Šutovec.
Fakta – branky: 52. Malý, 79. A. Šprync – 18. vlastní (Čapek). Rozhodčí: Rambousek. ŽK 3:1. Diváků: 90. Poločas: 0:1. Přelovice: Rejduga – Čapek, Zelinka, Khun, Kaderka – R. Šimák (38. B. Blažek), Řehák (75. Balada), Vohralík, R. Šprinc – Hačko (70. A. Šprync), Bidlo (50. Malý). Valy: Šutovec – Jeřábek, Veselý, Záruba, Betlach – Vachek (53. Procházka), Hývl, Kubát, Pleskot – Klas, Kutílek.

Křičeň – Roveň 1:0
Až do 70. minuty měli hráči Rovně herní převahu. Dvakrát trefili tyč a ve třech případech jejich úniky zastavil brankář Pleskot. V závěru domácí přidali a v 84. minutě se dočkali vyrovnání po rohu a tečované střele Hynka.
Fakta – branka: 84. Hynek. Rozhodčí: Pavlas. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Křičeň: Pleskot – Šedivý (63. Gloza), Hackenberg, L. Půlpán, Malý – Hanzl, M. Půlpán, Pilc, Hynek – Biath, Koki (67. Ginter. Roveň: Baláš – Král, Mikuláš, M. Koláček, Šišán – Kučera, Vach, Kaplan (79. O. Koláček), Franc (67. Dušek) – Johanides, Absolon (67. Šándor).

Ostřešany – Chvojenec 1:0
Ve vyrovnaném utkání měli blíže ke gólu hosté. Ve 29. minutě vykopával Dufek míč na brankové čáře. Čtyři minuty před koncem se k přímému kopu postavil domácí Novák a zamířil přesně.
Fakta – branka: 86. Novák. Rozhodčí: Klíma. ŽK 2:1. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Ostřešany: Vilím – Kasal, Drábek, Novák, Jankovský – Půlpán, Moravec, Mrázek, Paštyka – Hodás, Dufek. Střídali: Sekyrka, Šulc. Chvojenec: Píša – Richter, Centner, Daniel Nechvíle, Pokorný – Izák, Kunart, Burkovič, Kirchner – Jedlička, J. Pavlíček. Střídali: P. Nechvíle, Moravec.