V sestavě Východočechů chyběl kapitán Jan Jeřábek, ze zimních posil se představil od začátku utkání pouze Tomáš Čelůstka. Právě levý obránce Pardubic se v 19. minutě mohl uvést gólově, ale jeho střelu z přímého kopu vytáhl zkušený brankář Vašek.

Po půlhodině hry se pak do šancí dostali hráči Ústí. Jakubov ovšem dvakrát minul, střelu Jindráčka zblokoval obránce Prosek.

Ve druhé půli dostal Čelůstka další příležitost, ale míč po jeho střele skončil jen v boční síti. Pak musel brankář Knobloch zasahovat proti domácímu Vaňkovi. Za Pardubice vzal na sebe střeleckou zodpovědnost Fousek, ale Vašek byl opět připraven.

Na opačné straně se domácí opět spoléhali na nového útočníka Jakubova, ale ten branku minul. V dresu Pardubic se do hry dostal i Daniel Novák, ale ani Východočeši neskórovali. Jeden bod, který získali, posunul pardubické fotbalisty na čtvrté místo.

Ústí nad Labem – Pardubice 0:0
Fakta – bez branek. Rozhodčí: Lerch – Hrabovský, Petřík. ŽK: L. Vaněk, Martykán – Černý. Diváci: 638. Poločas: 0:0.
FK Ústí nad Labem: Vašek – L. Vaněk, J. Pokorný, Pimpara, Šnirc – Martykán, J. Peterka – F. Novotný (81. Ťok), Jindráček (65. P. Pilík), D. Procházka (56. M. Zeman) – Jakubov. Trenér: Křeček.
FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Šejvl, Kopřiva, Čelůstka – Řezníček, Černý – Fousek (85. Látal), Kovář (74. Mužík), Sokol (80. D. Novák) – Petráň. Trenéři: Krejčí a Novotný.