Známka kvality… Osmkrát správně v těžkém díle. Takto odhadnout výsledek se podařilo triu ze startovního pole fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku. Nejpřesnější Supetrefu měl JAROSLAV ŠVIHOVEC. Prvním, kdo pokořil stobodovou hranici, je Jaromír Pýcha.

Výsledky 10. kola

1. Vítkovice – Pardubice⋌1  (1:0)

2. Písek – Živanice⋌1   (3:1)

3. Pardubice B – Dvůr Králové⋌2  (2:3)

4. Moravany – Heřm. Městec⋌2  (0:1)

5. Přelouč – Ústí nad Orlicí B⋌1  (2:0)

6. Pardubičky – Horní Ředice⋌1  (1:0)

7. Řečany nad Labem – Sruby⋌1   (1:2)

8. St. Mateřov – Láz. Bohdaneč⋌2 (2:5)

9. Rohoznice – Dříteč⋌1  (3:1)

10.Dašice – Bukovka⋌0 (2:2)

Supertrefa: 32 branek

Jednotlivci po 10. kole

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 103

PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 10 94

PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 7 91

PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 7 91

PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 7 91

PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 4 91

PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 16 88

PA0091 Marek Balínek, Pardubice 7 88

PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 7 88

PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 7 88

PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 7 87

PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 7 87

PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 10 85

PA0103 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 85

PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 85

PA0212 Luděk Horčička, Holice 7 85

PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 7 85

PA0022 Petr Novotný, Pardubice 4 85

PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 4 85

PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 13 82

PA0129 Aleš Mužík, Srch 10 82

PA0174 Radek Balán, Škudly 7 82

PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 7 82

PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 7 82

PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 7 82

PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 7 82

PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 7 82

PA0018 Petr Linha, Pardubice 7 82

PA0017 Milan Linha, Pardubice 7 82

PA0206 František Tomiška, Pardubice 7 82

PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 4 82

PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 4 82

PA0165 Milan Cimfl, Břehy 7 80

PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 7 80

PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 16 79

PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 13 79

PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 10 79

PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 79

PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 10 79

PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 10 79

PA0117 Jiří Pitra, Mentour 10 79

PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 10 79

PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 10 79

PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 10 79

PA0164 Martin Cimfl, Břehy 7 79

PA0213 Aleš Horčička, Holice 7 79

PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 7 79

PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 79

PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 7 79

PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 7 79

PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 7 79

PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 7 79

PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 7 79

PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 7 79

PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 7 79

PA0093 Marek Tichý, Pardubice 7 79

PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 4 79

PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 4 79

PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 4 79

PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 16 77

PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 4 77

PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 4 77

PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 4 77

PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 4 77

PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 4 77

PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 4 77

PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice 13 76

PA0112 Hana Kopová, Poběžovice 13 76

PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 10 76

PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 76

PA0161 Martin Malega, Pardubice 10 76

PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 10 76

PA0194 Petr Vorel, Veselí 10 76

PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 7 76

PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 4 76

PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 4 76

PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 4 76

PA0134 Miroslav Šafář, Srch 4 76

PA0116 Přemysl Pitra, Holice 10 73

PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 10 73

PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 7 73

PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 7 73

PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 7 73

PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 7 73

PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 4 73

PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 7 72

PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 7 72

PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 7 72

PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 7 72

PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 13 70

PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 10 70

PA0187 Jiří Marek, Pardubice 10 70

PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 10 70

PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 10 70

PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 10 70

PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 10 70

PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 7 70

PA0035 Jiří Michek, Pardubice 7 70

PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 4 70

PA0104 Miloš Plecháček st., Vel. Koloděje 4 70

PA0135 Libor Šafář, Srch 4 70

PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 4 70

PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 4 70

PA0081 Milan Bukač, Sezemice 1 70

PA0186 Bamba Čermák, Dašice 1 70

PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 10 69

PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 7 69

PA0195 Václav Horák, Veselí 10 68

PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 13 67

PA0184 Jiří Špaček, Dašice 13 67

PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 10 67

PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 67

PA0191 Petra Horáková, Veselí 7 67

PA0051 František Kaplan, Moravany 7 67

PA0189 Petr Kočí, Veselí 7 67

PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 7 67

PA0131 Eva Marečková, Zminný 7 67

PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 7 67

PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 7 67

PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 7 67

PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 4 67

PA0190 Josef Dvořák, Veselí 4 67

PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 4 67

PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 4 67

PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 4 67

PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 4 67

PA0054 Marek Valenta, Pardubice 4 67

PA0038 Josef Linhart, Pardubice 1 66

PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 10 64

PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 10 64

PA0158 Viky Kožený, Veselí 7 64

PA0132 Martin Mareček, Zminný 7 64

PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 7 64

PA0155 Jan Šál, Veselí 7 64

PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 7 64

PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 4 64

PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 4 64

PA0003 Pavel Šimek, Dašice 4 64

PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 4 64

PA0046 René Živný, Pardubice 1 64

PA0220 Hana Machová, Pardubice 10 63

PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 10 63

PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 10 61

PA0031 Radek Paďour, Mentour 10 61

PA0198 Miroslav Bříza, Valy 7 61

PA0185 Pavel Čermák, Dašice 7 61

PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 7 61

PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 4 61

PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 4 61

PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 4 61

PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 1 61

PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice -2 61

PA0223 Lada Školníková, Pardubice 13 60

PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 4 59

PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 7 58

PA0090 Monika Horáková, Pardubice 7 58

PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 7 58

PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 58

PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 7 58

PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 58

PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 7 58

PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 4 58

PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 4 58

PA0069 Josef Kroulík, Moravany 4 58

PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 4 58

PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 1 58

PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -2 58

PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice 7 57

PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 4 57

PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 56

PA0193 František Kutílek, Veselí 4 56

PA0142 Jan Košťál, Pardubice 13 55

PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymb. 10 55

PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 7 55

PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 4 55

PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 55

PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 1 55

PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany -2 55

PA0115 František Topič, Dolní Ředice 10 52

PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 7 52

PA0175 Iva Balánová, Škudly 1 52

PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 1 52

PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 7 51

PA0160 Andrea Kožená, Veselí 7 51

PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 2 50

PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 7 49

PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 7 49

PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 49

PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 1 48

PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 46

PA0139 Lenka Králová, Pardubice 4 46

PA0037 M. Málek, Pardubice 4 46

PA0147 Ventil Slavík, Moravany 4 46

PA0221 David Hamáček, Pardubice 4 45

PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 0 45

PA0197 Masch , Veselí 10 43

PA0167 Petra Balánová, Škudly 7 43

PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 7 43

PA0094 Tomáš Vorel, Choltice 4 43

PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 1 43

PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 0 42

PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 42

PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 42

PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 4 40

PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 1 40

PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 7 37

PA0082 Michal Vorel, Choltice 10 33

PA0229 Josef Dolek, Pardubice 1 33

PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 0 33

PA0052 Jan Kubát, Pardubice 5 32

PA0156 Jana Šálová, Veselí 4 32

PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov 2 32

PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 7 31

PA0231 Dana Košťálová, Pardubice 7 31

PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31

PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28

PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28

PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25

PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24

PA0106 Marie Moníková, Ráby 4 19

PA0188 Ondřej Ais, Veselí 1 19

PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16

PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16

PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16

PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16

PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 0 12

PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10

PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8

PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7

PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6

PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

Na snímku vítězka 6. kola Terézie Roubinková ze slovenské Skalice.

Týmy po 10. kole

Mikanovi 21 265

Pýchovi – Roveň 18 258

Mařeny 21 255

Horčičkovi 21 252

Fabka 69 27 246

FK Pardubice A 21 246

Indiáni 21 244

Dukla 21 240

MMM – 1 21 238

VlaFiA 21 237

Slavia K. 27 234

Olymp 21 234

Mimoni 12 231

Zdravotníci 12 231

AFK Ostřešany 15 230

Druhej dech 18 228

Pytláci 21 225

LaPeLa 21 225

Dragon 27 225

SK Vehykl 12 222

North Star 27 219

Barva 33 217

Titanic 21 216

TPL 30 210

FC Koloděje 15 210

Sparta 11 30 210

Veselka 15 207

Motyčkovi 30 205

JoJoJa 24 205

Dynamo 9 203

Veselí 2 18 201

Jaroslaváci 9 201

Důchodci Ostrov Dašice 21 198

Mára 21 198

Hojda Team 15 192

Zelináři 24 185

Veselí 1 15 184

Královští Sokolové 24 183

Bongo 21 179

Balánovi 15 177

HaMaHa 21 177

Veselí 3 30 175

Beksa 21 174

Václav 49 21 172

Slovan 9 171

VS Team 18 171

Tatus 18 165

Bígl 18 145

Plechy Team 15 144

Beranovi 0 117

Monk Team 15 111

D.K.G. 8 76

Červeno – bílý 0 72

Jednota 0 63

Dynamo 2 0 46