St. Mateřov – Řečany n. L. 6:0
Radek Klíma, hrající trenér Starého Mateřova: „
„Rozhodující byl náš vstup do utkání, ve 22. minutě jsme vedli už 3:0. No a kdyby bylo poločasové skóre vyšší, nikdo by se nemohl divit. Druhá půle už se jen dohrávala. My v ním přidali další tři branky. Jsme rádi, že se nám doma konečně podařilo naplno bodovat. Nutno přiznat, že nám soupeř vítězství svými chybami v obraně dost ulehčil. "
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem:
„Domácí dominovali po celém hřišti. My jsme tam opět byli jako namalovaní, bez pohybu, nápadu a důrazu. Je neuvěřitelná ostuda, co předvádíme. Dokud si všichni hráči neuvědomí, ze bez tréninku a chuti hrát fotbal to takhle nejde, bude to ještě horší! To jsou samé srandičky, prdelky a na place pak hrůza. Pokud se nezlepší přístup k tréninkům a hlavně k zápasům, tak budeme za chvíli hrát třetí třídu. A rovněž ta je při naší „fazóně" až moc…"

Rohovl. Bělá – Proseč 0:2
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Ani jsem netušil, když jsem psal po minulém utkání v Cholticích, že doufám, že nás tento výsledek nepoznamená pro další období. Bohužel se tak stalo. Ztratili jsme tam neporazitelnost, pohodu, ale především zdraví několika hráčů. Proseč to měla značně ulehčené. A to je výsledek pro nás ještě milosrdný. Dala nám sice obě branky po rohu, ale jinak jsme vypadali na hřišti, jak když tam stojíme poprvé. Nemůžeme se vymlouvat, že někteří zápas odehráli s nedoléčeným zranění, či nemocí a se třemi hráči z béčka. Je náš problém, že hráčský kádr není tak početný a že se v současnosti nemůžeme spolehnout na větší pomoc z béčka."

Chroustovice – Ředice 0:5
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Byl to po taktické stránce dobře zvládnutý zápas. Domácí sice byli na začátku zápasu více na míči a měli i první šanci, ale tu zneškodnil Kovařík. A hned na to nás Dědič poslal do vedení. A když přidal Skalický druhý gól bylo to po dvaceti minutách 2:0 pro naše barvy. Hned po přestávce zvýšil Dujsík a bylo vymalováno. Kluci pak ještě přidali po pěkných akcích další dva góly a s chutí zápas dohráli. O výhru se zasloužilo celé mužstvo, nejlepší na hřišti byl neúnavný Březina. Chci poděkovat našim věrným ředickým fanouškům i fanynkám, že nás přijeli opět podpořit. A také se jim omluvit za slabou děkovačku…"

Cerekvice – Sezemice 2:0
Ondřej Kumpan, trenér Sezemice: „Utrpěli jsme zbytečnou prohru. Hned v úvodu jsme neproměnili jasnou gólovku. Pak rozhodčí nepochopitelně neodpískala penaltu v náš prospěch za jasné hraní rukou. No a chvílí před půlí jsme inkasovali po standardce. Na začátku druhé půle jsme přestáli tutovku domácích. Poslední půlhodinu se hrálo už jen na bránu Cerekvice. Měli jsme tlak a vypracovali si asi pět čistých šancí. Ale buď jsme zbrkle netrefili bránu nebo domácí podržel gólman. Chvíli před koncem jsme z ofsajdu dostali druhý gól. Zápas jsme měli minimálně zremizovat. Za druhý poločas klukům nemůžu herně moc vytknout, nicméně jsme totálně vyhořeli v koncovce."

Sruby – Choltice 3:3
penalty 3:0
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Před utkáním bych bral bod všemi deseti. Notabene, když jsem se těsně před odjezdem dozvěděl, že mi nebude chybět trojice hráčů, nýbrž pětice. Domácí se dostali do vedení, a my pak se štěstím přežili jejich další velkou šanci. Nicméně jsme vyrovnali a za stavu 1:1 se také odcházelo do kabin. Po přestávce jsme znovu pustili soupeře do vedení. Jenže do minuty jsme srovnali a poté stav otočili. Měli jsme navrch a kormidlovali utkání k tříbodové výhře. V první minutě nastavení ale Sruby vyrovnaly z penalty. Náš gólman vyrazil střelu a domácí hráč přes něj přepadl a zakřičel. Kluci cítili křivdu a v následném rozstřelu se už nedokázali koncentrovat. Musím jim vyseknout ohromnou pochvalu. Někteří nastoupili se sebezapřením. Všichni bojovali do morku kosti."