Sobota 17.00: SK Pardubičky (2. místo, 45 bodů) – Sokol Rosice nad Labem (7. místo, 24 bodů). Na podzim 4:1.
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Na derby proti Rosicím se již těšíme a očekáváme kvalitní fotbalový zápas. Obě mužstva se dobře znají a nemají se téměř čím překvapit. Pevně věřím, že máme přeci jenom o trochu větší motivaci než soupeř, neboť bojujeme o první místo, které nyní díky naším dvěma zaváháním drží Bítovany. Rádi bychom po dvou remízách již opět zabodovali naplno. Utkání však nebude jednoduché."
Jiří Zackl, trenér Rosic:  „Čeká nás velmi těžký soupeř, jehož kvalitu potvrzuje dlouhá série bez prohry. My budeme podle hesla, že derby nemá favorita, bojovat o co nejlepší výsledek. Na marodce stále zůstávají naši útočníci a tomu musíme přizpůsobit sestavu. Věřím, že diváci uvidí zajímavý zápas a že v prestižním utkání nezklameme."

Neděle 17.00: FK Kameničky(12. místo, 19 bodů) –  AFK Horní Jelení (10. místo, 22 bodů). Na podzim 2:1.
Roman Hendrych, trenér Jelení: „Kameničky jsou pro Jelení nesmírně těžkým soupeřem, protože na ně tradičně neumíme. Navíc hřiště v Kameničkách nebylo naposledy moc kvalitní, takže nemůžu počítat s žádným super fotbalem a tomu taky přizpůsobíme sestavu i naší  hru. Středeční trénink byl trochu běhavější nežli obvykle, tak uvidím, co si z toho kluci vzali k srdci. Chybět bude pouze zraněný Pinkas, jinak jsme komplet."

Neděle 17.00: SK Holice B  (6. místo, 26 bodů) – SK Řečany n. Labem (8. místo, 24 bodů). Na podzim 0:5.
Josef Jílek, trenér Holic B: „Řečany se doma trápí, ale venku vyhrály už dvakrát za sebou. My musíme ale doma potvrdit body z Jelení, je potřeba se vrátit k naší hře po zemi s narážečkami. Čekám, že Řečany budou vycházet ze zabezpečené obrany a hrát na brejky. Když zvítězily v Luži a Prosetíně, pokaždé o svém triumfu rozhodly v poslední desetiminutovce. Musíme si na to dát pozor. Ze sestavy nám sice dva hráči vypadli, ale snad doplníme sestavu někým z áčka, to hraje v sobotu, takže by  neměl být problém. Dva hráči z lavičky by se tady mohli objevit. Na podzim jsme v Řečanech prohráli vysoko 0:5, byli jsme tam jako na výletě, na tři góly jsme jim vyloženě nahráli. Tohle se už snad doma opakovat nebude, jsme docela rozjetí."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Doufám, že se hráči po matném výkonu v minulém kole proberou a začnou makat jako na začátku jara. Jestliže přistoupí k utkání stejně jako doma s Hlinskem, tak pojedeme v neděli do Holic jen na výlet se smutným koncem. Jedině nasazení a bojovnost, která nás zdobila v úvodních kolech, nám může přinést zisk nějakých bodíků."