Sobota 16.00: FK Přelouč (10., 8 b., 17:19) – FC Jiskra 2008 Králíky (14., 2 b., 10:19).
Václav Slavík, trenér  Přelouče: „Momentálně se nenacházíme v dobrém rozpoložení. Možná si to až moc beru a tím přenáším zbytečnou nervozitu na kluky. Hlavním úkolem tohoto týdne tak bylo pokusit se na tréninku a před zápasem trochu zlepšit náladu v kolektivu. Při mistrovském utkání ale půjdou srandičky stranou. Chci vidět na trávníku partu bojovníků, které když se nedaří, tak za to umí vzít a porve se o výhru. Pořád věřím, že přeci není možné, aby kluci zapomněli hrát fotbal."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00:  – AFK Horní Jelení (1., 18 b., 25:9) – TJ Sokol Staré Hradiště (6., 13 b., 13:13).
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „V neděli nás čeká další okresní derby se stálicí I. A třídy a velice fotbalově kvalitním soupeřem. Staré Hradiště má silný kádr. V jeho dresu nastupují jak zkušení, tak mladí hráči. Přes to ale bereme pouze vítězství. Remíz již bylo v našem podání hodně. Statistika počtu diváků, kteří nás od začátku soutěže podporují doma i venku ve fantastických počtech, nám velí jediné. Za dlouhodobou přízeň se jim odměnit pouze vítězstvím."
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Představíme se na horké půdě lídra soutěže. Nováček předvádí velmi dobré výkony. V posledním utkání jsme ale měli dobrý pohyb a dokázali jsme se prosadit i brankami. Bod by byl pro nás úspěchem." 
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: MFK Chrudim C (5., 14 b., 22:16) – FC Titanic Srch (2., 18 b., 17:11). Hřiště UMT V Průhonech.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „V dalším kole podzimní části sezony se vydáme na půdu nepříjemného soupeře. V chrudimském týmu nastupuje spoustu mladíku a proto je v zápasech s rezervou k vidění vždy svižný fotbal. Uvidíme, jak se nám podaří dát po minulém kole dohromady sestavu. Jedno je ale jisté, na hřiště protivníka se jedeme poprat o slušný výsledek."
Tip Deníku: 1