Sobota 17.00: TJ Mezilesí Načešice (9., 20 b., 37:33) – TJ Sokol Staré Hradiště (8., 22 b., 24:35). Na podzim: 4:4, p.k. 1:3.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „V Načešicích se opět potkáme s důrazným soupeřem. Jsme přesvědčen, že pro vývoj zápasu bude stěžejní hra v obou šestnáctkách. Jakýkoliv bodový zisk by byl pro nás úspěchem. "

Neděle 17.00:
SK Pardubičky (11., 18 b., 26:36) – AFK Horní Jelení (13., 12 b., 22:41). Podzim: 2:0.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Derby s Horním Jelením je pro nás nesmírně důležitým utkáním, ve kterém se bude hrát prakticky o šest bodů. Pokud se chceme co nejdříve vyhnout sestupovým vodám, pak musíme toto utkání bezpodmínečně vyhrát. Oproti utkání v Chrudimi by se nám měla vyprázdnit marodka, a tak bychom mohli nastoupit takřka v plné síle. Na domácím hřišti zároveň očekáváme nejvyšší návštěvu sezony a věrné fanoušky nechceme zklamat."
Roman Hendrych, hrající asistent Jelení: „Pro nás to je další těžký a dost důležitý zápas. V Pardubičkách to opravdu nebude vůbec jednoduché. Na jaře jsme se však sami přesvědčili, že se dá hrát s každým. Musíme tak nechat na hřišti duši a bojovat jeden za druhého. Pak bychom mohli pomýšlet na nějaký bodový zisk. Ze Španělska se nám už vrátil Horáček, takže to je alespoň jedna pozitivní zpráva, co se kádru týče."

Neděle 17.00:
TJ Sokol Pomezí (5-, 28 b., 30:29) – FC Libišany (1., 44 b., 54:16). Na podzim: 1:8.
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Zdravotně jsou na tom kluci v pořádku, chceme získat další body. Sice hrajeme venku, kde domácím vždy narůstá hřebínek, ale měnit naší hru nemá smysl. Soupeři se musíme vyrovnat důrazem, o což nemám strach."