I. A třída

Srch - Přelouč 4:0

Hosté si vybrali v první půli kopec smůly. Ve 4. minutě trefil ve skluzu tyč Cichra a stejný hráč mířil zase jen do konstrukce i ve 25. minutě. Pro změnu hlavou. A těsně před pauzou Přelouč inkasovala. Maivald obešel gólmana a z úhlu zavěsil. Stejně tak se domácím vydařil i nástup do druhé půle, když Karelův roh našel na přední tyči Zemana. V 65. minutě po ťukesu Krejčího s Karelou doputovala do sítě tečovaná střela prvního z nich. O čtyři minuty si dvojice Srchu role vyměnila a pro Přelouč se stal vyrovnaný zápas hororovou záležitostí.

Fakta branky: 43. Maivald, 49. Zeman, 65. Krejčí, 69. Karela. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Srch: Mičjan Zeman, Brož, Kršák, Tměj Slováček (78. Víšek), Doležal, Práchenský (85. Mužík), Maivald, Karela (74. Hocque), Krejčí. Přelouč: Marek Rokyta (75. Slavík), Hladík, Ulrych, Novák Pištora (61. Mareček), Paukovič, Novotný, Březina (46. Vančura) Semelka, Cichra.

St. Hradiště - Prosetín 1:1

Než domácí vstřelili branku, proklínali paní Štěstěnu. V 50. minutě trefil tyč Adamec a za další tři minuty ho napodobil Kučera. V 64. minutě Vykoukal objevil Stefanova, který otevřel skóre. Aby toho nebylo málo, Kučera napálil míč jen do břevna. A přišel trest. V 72. minutě vyrovnal Remeš, když domácí vehementně signalizovali ofsajd… Hradiště gól nabudil. Holubec přehlavičkoval opuštěnou klec a Stefanov nastřelil beka na brankové čáře.

Fakta branky: 64. Stefanov 72. Remeš. Rozhodčí: Poáček. ŽK: 2:4. Diváků: 120. Poločas: 0:0. Hradiště: Hlavatý Hejhal, Hýsek, Pitterle (31. Stefanov), Pavelka Vykoukal, Hudec, Hackenberg, Adamec (70. Holubec) Lexman, Kučera.

Hor. Jelení - Pomezí 7:1

V souboji nováčků nastoupili domácí, pod dojmem formy soupeře, velmi koncentrovaně. Bleskově otevřeli skóre a pak prakticky celé utkání udávali tón hry. Kromě sedmi gólů ještě dvakrát orazítkovali tyč. Hattrickem se blýskl Štěpánek.

Fakta branky: 16., 46. a 54. Štěpánek, 2. Rejnuš, 24. Pecivál, 31. Kaňkovský, 70. Michálek 77. Čejka. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 2:2. Diváků: 280. Poločas: 4:0. Horní Jelení: Jozl (73. Hrdý) Raich, Hendrych, Rejnuš, Houžvíček (67. Čermák) Štěpánek, Michálek, J. Velinský, Martinec (58. PInkas) Kaňkovský (65. Seidenglanz), Pecivál (51. Dědič).

I. B třída

Chroustovice - Sezemice 0:2

Favorit nefavorit, Sezemice předčily lépe postavený tým tabulky po všech stránkách. První gól zaznamenal Lába, který po ukázkovém zpracování přihrávky od J. Kašpar, přehodil gólmana. Po hodině hry musel opustit hřiště vykartovaný Brychta, ovšem hosté v oslabení okamžitě navýšili vedení, když se po příhře Borovce trefil T. Kašpar. A to ještě v zápase dvakrát zabubnovali na tyč.

Fakta branky: 40. Lába, 65. T. Kašpar. Rozhodčí: Čech. ŽK 1:3. ČK: 0:1 (62. Brychta). Poločas: 0:1. Sezemice: Báča Blažek, Kolín, Kříž, Popílka Borovec (75. Harvánek), Brychta, Kavka, Lába T. Kašpar (82. Dohnanský). J. Kašpar.

Roh. Bělá - Rosice n. L. 3:1

Ve vyrovnané první půli domácí nevyužili dvě slibné šance a rosicky Peterka pálil jen do břevna. Po přestávce už na trávníku kralovala Bělá. Své úsilí korunovala třemi góly. Nejdříve se ve skrumáži nejlépe orientoval Deutsch, pak Braun a znovu Deutsch mířili přesně při dorážkách. Hosté už stačili jen korigovat.

Fakta branky: 59. a 75. Deutsch, 71. Braun 84. L. Rousek. Rozhodčí: Řehák. ŽK 0:6. Poločas: 0:0. Diváků: 70. R. Bělá: Trubač J. Morávek, I. Morávek, Habiger, Tamchyna Najman (67. Chovanec), Deutsch, Urbanec, Braun Pavlíček (88. Lánský), Klír. Rosice: Šváb D. Rousek, Hamerský, Pozdník, Pešek Bartoš (75. Horáček), Vratišovský (31. Lejsek), J. Rogovik, L. Rousek Peterka, Kovář.

Holice B - Přelouč B 0:4

Přímý souboj o Černého Petra zcela ovládli hosté. O svém hladkém vítězství rozhodli už v první půli. Nastartoval je rychlý gól a pak už se nenechali vyhodit ze sedla.

Fakta branky: Koch 2, Vančura, Volejník. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 2:0. Poločas: 3:0. Přelouč B: Marek Kačírek (45. Slavík), Dušek, Martin Beránek, Tesák (45. Březina) Volejník, Kocourek, Štainer, Vančura Koch (75. Školník), Milan Beránek (65. Hanuš).

Řečany n. L. - Dobříkov 3:1

V první čtvrthodině domácí zahodili tři tutovky a pak se fotbal na dlouho ze hřiště vytratil. Řečanské probudil až gól z brejku. S notnou dávkou štěstí vyrovnali a pak ještě vstřelili další dva.

Fakta branky: 72. Hostinský, 81. Bank, 88. M. Tichý 65. Brzybohatý. Rozhodčí: Šlor. ŽK 2:2. Poločas: 0:0. Diváků: 80. Řečany: Pa. Moravec Štěpánek, Matoušek, Hajn, Kobera Bank (88. Veselý), Hostinský, Grande, Novotný (46. Chára), Mich. Moravec (69. Stoklasa) Wiesner (62. M. Tichý).

Zámrsk  - Mnětice 6:2

Stačilo dvacet minut a bylo po Mněticích. Tři inkasované góly byly na nějaký zvrat už mnoho. Moravec sice po tečované střele snížil, ale pak se dvakrát trefil Zámrsk. Hostující kanonýr se trefil ještě jednou, když proměnil penaltu po faulu domácího gólmana.

Fakta branky: 21. a 90. (+1) Csernyanszký, 4. Krejza, 15. Matoušek, 62. M. Novotný, 78. Zahradník 36. a 79. Moravec (druhá z penalty). Rozhodčí: Svoboda. ŽK 2:6. ČK: 0:1 (65. Hutla). Poločas: 3:1. Diváků: 100. Mnětice: Jahelka Eliáš, Vafka, Závorka, Hutla Vácha (82. Mlynka), Pásler, Kříž (70. Lamberský), Tláskal Moravec, Hurta.