Holice – Žamberk 3:0
Václav Velinský, trenér Holic: „Na skvěle připraveném pažitu se hrála od úvodních minut vyrovnaná partie. Ani jeden mančaft nechtěl udělat chybu a hlídal si střed hřiště. Přesto jsme několikrát pustili soupeře k nebezpečným střelám a nebýt výborných zákroků našeho brankáře mohli jsme prohrávat. Do poločasu jsme se i my prosadili a parádní přihrávku Jakuba Jedličky zakončil Tomáš Jedlička. Ve druhé půli se hrál daleko otevřenější fotbal. V momentě, kdy nás hosté začínali přehrávat, jsme vstřelili druhou branku a bylo rozhodnuto. Žamberk rozhodně potvrdil, že se na špici tabulky pohybuje oprávněně. Prezentoval se jako zatím nejlepší tým, proti kterému jsme hráli. Ovšem i my jsme podali dobrý výkon a vítězství si ceníme."

Moravany – Litomyšl 4:0
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Byl to zápas rozdílných poločasů. Chyběl nám pohyb s míčem i bez něj. O možnosti zrychlení hry a agresivitě ani nemluvě. Produkovali jsme kvalitní profesorský fotbal. Proto týmu hostí jen stačilo po ztrátě míče pouze zatažení do obranného bloku. Pouze díky Brandovi, který ve dvacáté minutě zneškodnil příležitost soupeře, jsme udrželi čisté konto. Po přestávce už jsme přepnuli na jiný level. Na překonání brankáře jsme, ale museli čekat až do 66. min, kdy na něj vyzrál Poláček po přihrávce od Macha. O pět minut poté se prosadil po rohu Kříže, Imramovský hlavou. V 75. minutě si pohrál u brankové čáry s obráncem Knotek a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval Poláček. Ten za dalších osm minut zkompletoval hattrick, když po rohu Nováka vymetl hlavou šibenici. Tým chválím za realizaci poločasových pokynů. Dále jsem spokojen s obměněnou obranou čtyřkou a od 66. minuty i s Poláčkem."

Pardubičky – Hlinsko 0:2
Stanislav Procházka, asistent Pardubiček: „Utkání bylo důležité pro oba týmy z hlediska dalšího vývoje situace v dolní polovině tabulky. Proto také hosté přijeli posíleni o hráče Živanic, což nakonec také rozhodlo o výsledku. Na straně Hlinska byla cítit kvalita a především v prvním poločase i větší touha po vítězství. S tím souvisí i důraz v osobních soubojích. My jsme hráli bojácně a s respektem. Vůbec se nám nedařila hra přes střední záložníky a většina vysokých míčů končila v moci hostujících obránců. Po půli se hra přeci jen vyrovnala především díky zvýšení našeho důrazu. Protivníkovu bránu jsme však vážněji neohrozili. Soupeř si snadno došel pro tři body. Slušný výkon podal brankář Zahradník."

Lanškroun – Hor. Jelení 3:0
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Zápas v Lanškrouně byl pro nás v mnohém poučný. Cesta, po které jsme se vydali po debaklu v Chocni, je správná. Pokud budou hráči poctivě plnit hlavně obranné úkoly, můžeme hrát vyrovnané zápasy s většinou mužstev. Bohužel ale budeme umírat na neproměněné šance a pro nás asi typické začátky. V posledních zápasech jsme vždy do desáté minuty inkasovali gól. To se pak hraje velice těžko, když od úvodu prohráváte. Pak si vytvoříme i stoprocentní šance, hrajeme vyrovnaný zápas, ale bez vstřeleného gólu nemůžeme chtít body. Domácí nás ohrožovali prakticky jen za standardek a třikrát hlavou skórovali. I když výsledek zavání jednoznačným průběhem, nemají se moji hráči za co stydět. Jestli budou takto dál pokračovat, vždy odejdou ze hřiště se zdviženou hlavou…"