Jen si tak trochu písknout… Název českého filmu lze v podání dvou okresních zástupců přepracovat na Jen si tak trochu zařvat. Tak se vždy děje po vítězném utkání. Horní Jelení na tříbodovou výhru čeká od začátku podzimní sezony a rovněž Pardubičky by potřebovaly vítězný ryk jako sůl.

Sobota 10.15: SK Holice (1., 27 b., 28:7) – TJ Sokol Dolní Újezd (8., 20 b., 28:30).
Václav Velinský, trenér Holic: „Ze dvou zápasů venku jsme vytěžili čtyři body, ale přestalo se nám dařit v koncovce. To chceme proti Újezdu a vstřelit zase nějakou branku. Šance si vypracujeme, ale do sítě to nepadá. Soupeř disponuje několika nebezpečnými hráči a praktikuje důrazný fotbal s maximálním nasazením. Navíc se blíží konec soutěže a sil už není na rozdávání. Ke všemu nás trápí marodka. Je nás sice málo, ale za to samí dobří. Takže věříme v další domácí vítězství."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.00: SK Pardubičky (15., 8 b, 13:31) – SK Polička (11., 17 b., 23:20).
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Již není nad čím přemýšlet. Pět zápasů v řadě jsme nebodovali a je potřeba to změnit. Zítra přivítáme Poličku, a to je soupeř, kterého prostě porazit musíme. Tedy pokud chceme v krajském přeboru hrát alespoň trochu důstojnou roli. A to my chceme…"
Tip Deníku: 2

Neděle 14.00: AFK Horní Jelení (16., 6 b., 9:37) – FK OEZ Letohrad B (13., 14 b., 15:27).
Roman Hendrych, hrající trenér Horního Jelení: „Stojíme před velmi těžkým zápasem. přijede k nám tým, který v poslední době pravidelně získává body. Nevíme v jakém složení rezerva dorazí. Jelikož však letohradské áčko hraje už dnes, očekávám, že se posílí. Na to ale nesmíme hledět. Musíme za každou cenu bodovat. Naše hra se posledních utkáních zlepšila, tak doufám že už konečně vyhrajeme. A poprvé si v krajském přeboru zakřičíme."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.00: TJ Svitavy (9., 19 b., 28:20) – TJ Sokol Moravany (4., 22 b., 27:16).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Uvidíme, co s mojí starou gardou udělá anglický fotbalový týden. Budou-li kluci ready, pak věřím v bodový zisk. Do konce podzimu již nenastoupí Knotek, který se v tomto týdnu podrobil operaci ruky."
Tip Deníku: 1