Jelení šlo na soupeře ze šatny

Pardubicko - I. B třída

8.10.2012

Rosice n. L. – Řečany n. L. 2:2
V první velké šanci se objevil Bank, ale bránu přestřelil. Ve 20. minutě už řečanský útočník prostřelil Cincibuse. Nejblíže k vyrovnání měli Rosičtí ve 38. minutě, kdy se po závaru střela Vratišovského odrazila od tyče. Nešťastný moment pro domácí přišel minutu před přestávkou. Cincibus vyrazil střelu hostů do spoluhráče, od něhož se míč odrazil do brány. Náskok hostů mohl zvýšit M. Moravec v samostatném úniku, ale zakončil vedle. V 75. minutě nejprve snížil Slováček dalekonosnou trefou do šibenice. Vzápětí stejný hráč poslal centr do šestnáctky a Lejsek dotlačil míč za záda Kaňuky.
Fakta – branky: 75. Slováček, 76. Lejsek – 20. Bank, 44. vlastní. Rozhodčí: Vaněk. ŽK 3:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Rosice: Cincibus – Berger (69. J. Zelinka), Pozdník, Pavel, Pešek – D. Rousek, Vratišovský (46. P. Zelinka), Rogovik, L. Rousek – Slováček, Lejsek. Řečany: Kaňuka – Matoušek, Linhart, Stoklasa, Petr Moravec – Michael Moravec, Kalina, Chára, T. Tichý – Bank, Novotný (78. Kobera).

Sezemice – Luže 0:1
Nováček do utkání vlétl jako vichřice. Ve 2. minutě měl tutovku Lába, ovšem mířil mimo. Vzápětí byl faulován ve vápně, ale píšťalka sudího mlčela. Pak se hra vyrovnala, Luže si schovala úder na úvod druhé půle. Langr odcentroval a Brychnáč doklepával. Pět minut před koncem se domácí marně dožadovali penalty po zákroku na Knauteho.
Fakta – branka: 49. Brychnáč. Rozhodčí: Čapek. ŽK:4:1. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Sezemice: Hrdý – Kříž, T. Kašpar, Süttö, Popílka – Lába, T. Holeček, J. Kašpar, Borovec – Valenta (65. Knaute), Kolín.

Hor. Jelení – Slatiňany 3:1
V přímém souboji o první flek „flekovalo" Jelení na začátku obou poločasů. Po snížení soupeře opět vypadlo ze hry, ovšem tentokrát případné trable vše vyřešila proměněná penalta. Hrál se fotbal nad úroveň této soutěže.
Fakta – branky: 47. a 76. z pen. Dědič, 3. Šmidberský – 58. Vaculka. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 2:3. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Jelení: Jozl – Čermák, Hendrych, Šubrt, Houžvíček – Šmidberský (73. Pinkas), J. Velinský, Michálek, Martinec (69. Horáček ) – Cach (65. Kaňkovský), Dědič.

Holice B – Miřetice 5:1
První domácí vítězství rezervy stálo za to. Za stavu 3:0 si Holice dovolily frajeřinu. Černý rozehrál penaltu do strany, gólman skočil doprava a Machatý mu to dal doleva.
Fakta – branky: 18. Uhlíř, 56. Černý, 63. Vl. Englich, 77. Machatý, 89. Kopřiva –  73. Dejnožka. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (82. Sokol). Diváků: 40. Poločas: 1:0. Holice B: Sekyra – Valenta, Zeman, Zběhlík (72. Kopřiva), Flachs – Kopa, Machatý, Černý, Vl. Englich – Uhlíř (62. J. Jedlička), J. Englich (46. Solil).

Autor: Zdeněk Zamastil, Zdeněk Traxler

8.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Okresní fotbal: Chvojenec vypekl vedoucí tým přeboru

Ťukáte si na cello, nebo na čelo?

Muž stál uprostřed rušné silnice

Pardubice - S mírně nesoustředěným chodcem uprostřed aut si chvíli nevěděli rady.

Tazatelé zkoumají dopravu. Navštíví tisícovku pardubických domácností

Pardubice – V Pardubicích začal průzkum dopravního chování. Na zvonky náhodně vybraných domácností tak budou zvonit tazatelé, kteří zjišťují, odkud kam a jakým dopravním prostředkem obyvatelé Pardubic cestují.

Výhru pardubické rezervy ukoval Kovář

Pardubice - Dvě nejtěsnější, ale tříbodová vítězství si připsaly oba týmy z regionu v 11. kole fotbalové Divize C.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.