Hradiště – Heřm. Městec 2:1
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „V prvním poločase byl Heřmanův Městec nebezpečnější. Rychlým přechodem do útoku se dostával do přečíslení. My jsme s velkým vypětím sil stačili nebezpečné situace blokovat. Naše možnosti vyplynuly spíše z rychlého přenesení hry pasem. Dobré příležitosti k zakončení měl z trestného kopu Kučera a Shejbal. Druhý jmenovaný ovšem jak pokusem hlavou, tak střelou v dobré pozici bránu minul. Vše si vynahradil góĺem z trestňáku. Příchodem Oulického a později Šlégra jsme byli ve středu hřiště konkurenceschopnější. Tutovku spálil Suchánek. Z akce Kučery s Kloudou se zrodila naše druhá branka. I přes snížení soupeře jsme vítězství udrželi. Vzadu hrál výborně Hýsek. A jsem rád, že se po nemoci do hry dostal Pitterle."

Pardubičky – Luže 3:2
Stanislav Procházka, asistent trenéra Pardubiček: „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se jako lepší jevil hostující tým. po změně stran zase my. Diváci se museli bavit, neboť zápas měl vše, co fotbal přináší: zvraty ve vývoji skóre, šance na obou stranách, červené karty a pro ty domácí i šťastný konec. Luže se představila jako houževnatý a důrazný celek. O přestávce došlo na domluvu s větou: Borci, vítejte v I. A třídě, také tady se hraje důrazně… Druhou půli jsme začali aktivněji ale po chybě Krejčího hosté šli z penalty do dvoubrankového veden. Když se chvíli poté nechal za kritiku rozhodčího vyloučit Semínko, asi by na nás už nikdo nevsadil. Ale opak byl pravdou. Kluci zapnuli a došlo na penaltu také na druhé straně, znásobenou vyloučením hostujícího hráče. Mráz ji bezpečně proměnil a my dál tlačili na pilu, až zvrat v utkání dokonal Prokůpek. Hráčům musím poděkovat za druhý poločas. Fanouškům za podporu i když se nedařilo. "

Libišany – Vys. Mýto B 5:1
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Začátek zápasu jsme opět prospinkali. Kdybychom po deseti minutách prohrávali 0:2, nikdo by se nemohl divit. Poděkovat můžeme Šimonovi a střelecké nemohoucnosti soupeře. Probudili jsme se až po první brance v síti soupeře. Až pak jsme začali produkovat naši hru. Jenže naše představení ve druhém poločase nedokážu slušnými slovy popsat. Proto se k němu raději nebudu vyjadřovat. Suma sumárum, utkání proti podprůměrnému soupeři jsme zejména ve druhé půli pěkně odflákli…"

Horní Jelení – Zámrsk 1:2
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Další zápas, který nás dostává na dno, nejen tabulky. Po opatrném začátku z obou stran, stačila jedna hrubka v rozehrávce. Náš volný hráč nepochopitelně nezpracoval míč a hosté z rychlého brejku šli do vedení. Pak jsme teprve začali hrát, na čem jsme se v kabině dohodli a kombinací soupeře přehrávali. Dostali jsme se i k ohrožení soupeře. Zaslouženě jsme vyrovnali a měli jít i do vedení. Jenže to bychom nesměli být v zakončení zbrklí a alibističtí. O přestávce jsme si řekli, že budeme dál pokračovat v naší hře, ale bohužel jsme v útoku neudrželi míč a přestaly nám hrát kraje zálohy. Také jsme nevyužili jasnou gólovku, když osamocený Raich z malého vápna hlavičkoval nad. V době, kdy jsem myslel, že utkání dohrajeme a pohlídáme si slušnou remízu, jsme Zámrsku doslova věnovali sérii standardek. A poslední, ideální přímý kop z hranice pokutového území, využil k rozhodujícímu úderu chvíli před koncem. My jsme se ještě snažili vyrovnat a měli šanci, jenže gólman zázračně vyškrábl hlavičku Maixnera. Teď si musíme v mužstvu vše vyříkat. Ale to vlastně děláme už třetí týden. Sráží nás hlavně individuální chyby a málo „morálu" hráčů, kterým se zrovna něco nepodaří. Hra pak zůstává jen na pár lidech, kteří ale sami nic nezmůžou…"⋌(zz)