Sobota 15.00: Luže (1., 34 b., 34:10) – TJ Spartak Sezemice (4., 24 b., 24:19). Na podzim: 2:0.
Petr Málek, trenér Sezemic: „Na motivaci a nastartování týmu po zimní přestávce, jsme si nemohli přát lepšího soupeře. Na hřišti největšího adepta postupu můžeme jen překvapit. Tréninková morálka v přípravě a přístup kluků k jednotkám byl zodpovědný. Teď už to jen prodat v mistrovských zápasech. Ve stejném termínu hraje i naše béčko, ovšem první tým má přednost. Situaci nám komplikují zdravotní problémy Kolína, který nám na dlouhou dobu vypadne."
Tip Deníku: 1

Neděle 15.00: TJ Sokol Mnětice (9., 18 b., 30:30) – FK Přelouč B (13., 8 b., 17:29). Na podzim: 2:2.
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Zápasy z úvodu jarní části jsou pro všechny týmy ve středu tabulky velice důležité. Pokud by v nich nebodovaly a nevytvořily by si bodový náskok, čeká je nervózní zbytek sezony. Do této kategorie patříme samozřejmě i my. A pokud nebudeme bodovat ještě navíc s týmy postavenými v tabulce za námi, zaděláváme si na problém. Pokud Přelouč přes zimní přestávku rezervní tým doplnila nebo ho posílí  hráči z áčka, může uspět s kýmkoliv. Vše ale máme především ve svých hlavách a následně nohách, tak uvidíme. Počasí má být příjemné, tak doufám, že pro diváky to bude atraktivní podívaná."

Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Po podzimu jsme se dostali do situace, kdy musíme získávat body v každém zápase. Bohužel přípravu jsme odflákli. Pořádně jsme se sešli až na generálku s týmem Řečan. Sehraní nejsme, o to více budou muset hoši vložit do hry srdce a maximálně bojovat. Výhodou pro nás může být, že s Mněticemi hrajeme vždy vyrovnané střety. Bereme jakýkoliv bodový zisk. Všemi deseti."
Tip Deníku: 1

Neděle 15.00: SK Holice B (14., 3 b., 10:47) – TJ Sokol Rosice nad Labem (10., 16 b., 22:27). Na podzim:  1:3.
Josef Jílek, trenér Holic B: „S kolegou Jirkou Matlasem se po půlroční pauze vracíme k týmu se záměrem odehrát důstojné jaro. V tomto utkání jsou jednoznačným favoritem Rosice, ale pokusíme se jim situaci maximálně znepříjemnit. V podzimní části jsme nabrali takovou ztrátu, že už první zápas je pro nás zcela zásadní. Uvidíme, jak kluci zvládnou situaci, že za každou cenu musí uspět."

Petr Čihák, trenér Rosic: „Začínáme na hřišti posledního celku tabulky. Nevíme, jak se Holice na jarní část přichystaly a v jakém složení nastoupí. V každém případě jim první jarní zápas budeme chtít znepříjemnit a odvézt si body. Do zápasu jdeme z tréninku, protože dva přípravné zápasy byly z různých důvodů zrušeny. Je možné, že se v úvodu projeví nerozehranost, ale to musíme nahradit maximální bojovností."
Tip Deníku: 1

Neděle 15.00:  – SK Řečany nad Labem 1920 (7., 20 b., 16:19) – SK Vysoké Mýto B (3., 24 b., 24:16). Na podzim: 1:3.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V přípravných zápasech jsme sehráli několik dobrých pasáží. Jestli se nám podaří tuto hru předvádět delší dobu než jen dvacet minut v utkání, máme šanci na bodový zisk. Pokud ale budeme mít herní výpadky, jako se nám to stávalo v přípravě, tak můžeme před domácím publikem schytat pěkný příděl. Chtěli bychom doma bodovat, aby nám neunikl začátek jara a my mohli v dalších utkáních hrát v klidu."⋌Tip Deníku: 0

FK Kameničky (11., 14 b., 19:25) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (8., 19 b., 32:23). Podzim: 4:2.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Přáli bychom si dobře jaro začít, ale v Kameničkách nás, po všech stránkách, nečeká nic lehkého. Soupeři máme co vracet, na podzim nás v domácím prostředí porazil. Věřím, že neprodáme kůži lacino a oplatíme mu stejnou mincí."
Tip Deníku: 0