Živanice budou hájit lepší umístění v tabulce před Dvorem. Zatím figurují nejvýše před trojicí uprchlíků a rády by se na „bramborové" pozici před derby s přibližujícím se Vysokým Mýtem udržely. To pardubické béčko má úplně jiné starosti. Nutno poznamenat, že vážné starosti. V boji o záchranu nemůže v Ústí využít služeb starších hráčů.

Sobota 17.00: TJ Sokol Živanice (4., 39 b., 41:30) – TJ Dvůr Králové nad Labem (6., 38 b., 40:46).  Na podzim: 0:0.
Josef Košátko, trenér Živanic: „Dvůr Králové řadím mezi zkušené, ale zároveň nevyzpytatelné divizní týmy. Osa mužstva je fotbalová, umí podržet míč, připravit akci a využít každé skulinky v defenzivě k průniku a zakončení. My se pokusíme na hru soupeře odpovědět důrazem, pohybem, rychlou kombinací a nesmíme mu dát mnoho prostoru na brejkové situace. Každopádně nás čeká těžké utkání, ve kterém nesmíme nic podcenit!"
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (7., 37 b., 43:36) – FK Pardubice B (11., 32 b., 39:44)  Na podzim: 1:2.
Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: „K dalšímu venkovnímu utkání zajíždíme do Ústí nad Orlicí. Bohužel situace je taková, že se budeme muset obejít bez hráčů prvního mužstva, neboť to hraje svůj mistrovský zápas v neděli ve Varnsdorfu. Nastoupíme  tedy výhradně s mladými hráči, kteří působí v Juniorské lize. Doufáme, že kluci posbírají dostatek sil, neboť jejich zápasové vytížení je v současné době velké. Vždyť hned v pondělí mají na programu další střetnutí s Příbramí. V dnešním duelu můžeme pouze překvapit. Jakýkoliv bodový zisk by byl pro nás zázrak…"!
Tip Deníku: 1