I. A třída

Sobota 17.00: FC Libišany (1., 12 b., 16:2) – SK Vysoké Mýto B (4., 8 b., 11:8).
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Utkání proti další divizní rezervě slibuje atraktivní fotbal od obou mužstev. Oproti minulému zápasu určitě dojde ke korekcím v sestavě, neboť s největší pravděpodobností nebudou k dispozici Přikryl a Klement. Proto zejména v defenzivě budeme nuceni improvizovat. Přesto věřím, že budeme mít kvalitu na to abychom tento duel zvládli a všechny body zůstaly doma."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: TJ Sokol Staré Hradiště (2., 10 b., 10:5) – FK Jiskra Heřmanův Městec (5., 7 b., 10:5).
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Po vydařeném derby v Pardubičkách nás čeká „Heřmaňák". Před sezonou jsme se s ním potkali v poháru a celkem jednoznačně jsme postoupili. Nyní to bude jiný zápas a půjde o vyrovnaný souboj. Nicméně psychologická výhoda bude na naší straně. Chceme bodovat."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Pardubičky (8., 6 b., 8:8) – TJ Luže (3., 9 b., 9:6).
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Čeká nás druhé utkání za sebou doma. Vzhledem k tomu, že nám derby se Starým Hradištěm hrubě nevyšlo, musíme získat ztracené body proti Luži. Utkání to rozhodně nebude lehké, protože soupeř je velmi kvalitní. Pokud se však vrátíme k poctivému výkonu, který jsme předvedli v Horním Jelení, nemusíme se bát, že by se výsledek nedostavil. Sílu naše mužstvo má, jen je potřeba to na hřišti prodat."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: AFK Horní Jelení (11., 3 b., 1:8) – SK Zámrsk (14., 1 b., 5:10).
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Už je čas zabrat! Pokud nechceme mít problémy v tabulce musíme bodovat. Zatím jsme v každém zápase sice měli dobré pasáže, ale po prvním nezdaru jsme zkolabovali. A už nedokázali zvednout hlavu. Potřebujeme zapracovat na psychice. S tím souvisí i zjednodušení hry. Na tréninku si hráči dovolí spoustu věcí, ale v zápase to není vidět. Budeme se snažit o poctivou útočnou hru. Tzv. zanďour nám v žádném případě nepomůže…"
Tip Deníku: 1

I. B třída

Sobota 10.30: FK Horní Ředice (13., 3 b., 4:10) – FC Hlinsko B (10., 5 b., 6:7).
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Potřebovali bychom potvrdit výhru z Cerekvice a naplno bodovat. Následují totiž dva zápasy venku. Z minula máme nějaké šrámy, takže sestavu budeme řešit podle zdravotního stavu těsně před střetnutím. Jedno je už teď jisté. Mezi tři tyče se znovu postaví jiný náš brankář."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.30: TJ Slavoj Choltice (12., 3 b., 6:11) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (1., 12 b., 14:5)
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „V první řadě na lavičce soupeře sedí můj velký kamarád Jára Novák, se kterým v týdnu rozebíráme fotbal. A nejen v I. B třídě. V tomto utkání nemáme co ztratit, a to navzdory tomu, že hrajeme doma. Musíme se však vyvarovat triviálních chyb, které zatím v krajské soutěži předvádíme. Soupeř, který ještě neztratil ani bod, a který je vysoce fotbalový, umí každé zaváhání potrestat."

Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Do Choltic se těšíme hned z několika důvodů. Jedná se o dlouholetého rivala, který měl historicky vždy trochu navrch. Ovšem v poslední době je situace mírně opačná. Dále je zde pikantní situace, kdy Choltice trénuje můj velký kamarád Luboš Vorlíček. Spolu s našimi rodinami trávíme dovolenou a cca jedenkrát týdně při „tiskovce" rozebíráme fotbalový týden. Tak to snad po tomto utkání neskončí. A v neposlední řadě se těšíme na kvalitní hřiště, spoustu diváků a pěkný fotbal. Přestože se dobře známe, soupeře nijak šetřit nebudeme. Rozhodne se na zeleném trávníku. Ať vyhraje ten lepší!"
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: TJ Spartak Sezemice (8., 6 b., 9:13) – SK Starý Mateřov (4., 7 b., 4:7).
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Po posledním zápase máme dost šrámů, takže je otázka, jak se dají kluci zdravotně dohromady. Čeká nás bojovný, nepříjemný soupeř, ale doma nechceme ztrácet. Budeme chtít vyhrát a potvrdit bodový zisk ze Srubů."
Radek Klíma, hrající trenér Starého Mateřova: „V okresním derby nás čeká nevyzpytatelný soupeř. Sezemice jsou silné především na domácí půdě, kde bude chtít určitě potvrdit cenné vítězství ze Srubů. My jsme se naopak museli v týdnu oklepat z přídělu od Dobříkova, a tak by se nám nějaké body z venku hodily. Opět si budeme muset poradit bez Křížka, ke kterému nově přibyl zraněný D. Holek. Pokud se vrátíme k zodpovědnému přístupu a nasazení z prvních kol, mohlo by se nám podařit bodovat."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Řečany nad Labem 1920 (7., 6 b., 9:11) – TJ Sokol Sruby (11., 5 b., 8:10).
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Budeme se snažit produkovat náš fotbal. Soupeře už nechceme nepouštět do žádných šancí. Řeším jen problém s hráči, kolik se nás v neděli sejde. Určitě sáhneme ke změny v sestavě důvodu toho, abychom udrželi čisté konto. A sami se jako první dostali do vedení. "
Tip Deníku: 1