Ulehčená situace. V osmém kole fotbalové TIP ligy čtenářů se ucházelo o prvenství šest třináctibodových. Jenže polovina z nich neuvedla Supertrefu, a tak Kamil Plecháček porazil na 38 celkových gólů zbylé dva. V čele průběžného pořadí se Jaromír Pýcha utrhl.

VÝSLEDKY 8. KOLA

1. Táborsko – Pardubice⋌0  (3:3)

2. Brozany – Živanice⋌2  (0:3)

3. Pardubice B – Benátky n. J.⋌1  (2:0)

4. Moravany – Lanškroun⋌0  (2:2)

5. Holice – Hlinsko⋌2  (1:3)

6. Rosice n. L. – Rohovl. Bělá⋌1  (2:0)

7. Libišany – St. Mateřov⋌1  (7:0)

8. Řečany n. L. – Láz. Bohdaneč⋌1 (3:0)

9. Rohoznice – Křičeň⋌2 (4:5)

10.Dašice – Roveň⋌2  (1:3)

Supertrefa: 44 branek

PO OSMÉM KOLE JEDNOTLIVCI

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 10 86

PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 13 77

PA0103 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 77

PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 7 77

PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 13 74

PA0091 Marek Balínek, Pardubice 7 74

PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 7 74

PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 4 74

PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 4 74

PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 13 71

PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 7 71

PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 71

PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 7 71

PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 4 71

PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 4 71

PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 4 71

PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 13 70

PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 13 70

PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 10 68

PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 7 68

PA0212 Luděk Horčička, Holice 7 68

PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 7 68

PA0022 Petr Novotný, Pardubice 7 68

PA0165 Milan Cimfl, Břehy 4 68

PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 4 68

PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 4 68

PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 1 68

PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -2 68

PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 7 65

PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 7 65

PA0186 Bamba Čermák, Dašice 7 65

PA0213 Aleš Horčička, Holice 7 65

PA0174 Radek Balán, Škudly 4 65

PA0164 Martin Cimfl, Břehy 4 65

PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 4 65

PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 4 65

PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 4 65

PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 4 65

PA0018 Petr Linha, Pardubice 4 65

PA0017 Milan Linha, Pardubice 4 65

PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 4 65

PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 4 65

PA0134 Miroslav Šafář, Srch 4 65

PA0093 Marek Tichý, Pardubice 4 65

PA0081 Milan Bukač, Sezemice 1 65

PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 1 65

PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 1 65

PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 1 65

PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 7 63

PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 7 63

PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 7 63

PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 7 63

PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 7 63

PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 63

PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 7 63

PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 7 62

PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 7 62

PA0129 Aleš Mužík, Srch 7 62

PA0206 František Tomiška, Pardubice 7 62

PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 4 62

PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 4 62

PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 4 62

PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 4 62

PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 4 62

PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 4 62

PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 1 62

PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 1 62

PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 7 61

PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 10 59

PA0051 František Kaplan, Moravany 7 59

PA0187 Jiří Marek, Pardubice 7 59

PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 4 59

PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 4 59

PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 4 59

PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 4 59

PA0117 Jiří Pitra, Mentour 4 59

PA0135 Libor Šafář, Srch 4 59

PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 4 59

PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 1 59

PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 1 59

PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 1 59

PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 1 59

PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 1 59

PA0194 Petr Vorel, Veselí 1 59

PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 0 59

PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 0 59

PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 1 58

PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 7 56

PA0131 Eva Marečková, Zminný 7 56

PA0054 Marek Valenta, Pardubice 7 56

PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 7 56

PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 4 56

PA0161 Martin Malega, Pardubice 4 56

PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 4 56

PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 4 56

PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 4 56

PA0035 Jiří Michek, Pardubice 4 56

PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 56

PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 4 56

PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 4 56

PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 4 56

PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 4 56

PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 4 56

PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 4 56

PA0046 René Živný, Pardubice 4 56

PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 1 56

PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 1 56

PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 1 56

PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice -2 56

PA0077 Petra Matúšů, Sezemice -2 56

PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 7 55

PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 4 55

PA0038 Josef Linhart, Pardubice 4 55

PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 4 54

PA0195 Václav Horák, Veselí -1 54

PA0105 Kamil Plecháček, Vel. Koloděje 13 53

PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 7 53

PA0132 Martin Mareček, Zminný 7 53

PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 7 53

PA0198 Miroslav Bříza, Valy 4 53

PA0116 Přemysl Pitra, Holice 4 53

PA0104 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 4 53

PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 4 53

PA0191 Petra Horáková, Veselí 1 53

PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 1 53

PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 1 53

PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 1 53

PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 1 53

PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 1 53

PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 1 53

PA0155 Jan Šál, Veselí 1 53

PA0189 Petr Kočí, Veselí -2 53

PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour -2 53

PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 7 52

PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 4 52

PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice 4 52

PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany -1 51

PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 7 50

PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 7 50

PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 4 50

PA0090 Monika Horáková, Pardubice 4 50

PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 4 50

PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 4 50

PA0184 Jiří Špaček, Dašice 4 50

PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 4 50

PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 4 50

PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 1 50

PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 1 50

PA0190 Josef Dvořák, Veselí -2 50

PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 7 47

PA0069 Josef Kroulík, Moravany 7 47

PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 7 47

PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 5 47

PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 4 47

PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 4 47

PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 4 47

PA0185 Pavel Čermák, Dašice 1 47

PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 1 47

PA0107 Petra Bakešová, Pardubice -2 47

PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 4 46

PA0193 František Kutílek, Veselí 4 45

PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 0 45

PA0175 Iva Balánová, Škudly 7 44

PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 44

PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 4 44

PA0142 Jan Košťál, Pardubice 4 44

PA0160 Andrea Kožená, Veselí 4 44

PA0158 Viky Kožený, Veselí 4 44

PA0139 Lenka Králová, Pardubice 4 44

PA0031 Radek Paďour, Mentour 4 44

PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 4 44

PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 4 44

PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 1 44

PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 1 44

PA0003 Pavel Šimek, Dašice 1 44

PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 1 44

PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 1 44

PA0026 Václav Šimr, Kostěnice -2 44

PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 11 43

PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 4 43

PA0220 Hana Machová, Pardubice 1 43

PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 1 43

PA0223 Lada Školníková, Pardubice -2 43

PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 1 42

PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 0 42

PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 42

PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 42

PA0084 Jan Kouřil, Pardubice -2 41

PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice -2 41

PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 4 40

PA0221 David Hamáček, Pardubice -2 40

PA0147 Ventil Slavík, Moravany 7 38

PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 4 38

PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 4 38

PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymb. 1 38

PA0115 František Topič, Dolní Ředice 4 35

PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 1 35

PA0037 M. Málek, Pardubice 1 35

PA0197 Masch , Veselí 4 33

PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 0 33

PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 4 32

PA0094 Tomáš Vorel, Choltice 4 32

PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 1 32

PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice -2 32

PA0229 Josef Dolek, Pardubice 4 31

PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31

PA0167 Petra Balánová, Škudly 7 29

PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 1 29

PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 29

PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28

PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28

PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25

PA0052 Jan Kubát, Pardubice -1 25

PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24

PA0231 Dana Košťálová, Pardubice 4 23

PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 1 23

PA0106 Marie Moníková, Ráby 7 20

PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov 2 19

PA0156 Jana Šálová, Veselí -5 18

PA0082 Michal Vorel, Choltice 1 16

PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16

PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16

PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16

PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16

PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 10 12

PA0188 Ondřej Ais, Veselí -2 11

PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10

PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8

PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7

PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6

PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

PO OSMÉM KOLE DRUŽSTVA

Mikanovi 39 214

Mařeny 18 213

Pýchovi – Roveň 15 207

Horčičkovi 21 201

MMM – 1 12 198

FK Pardubice A 12 195

Indiáni 21 193

Dukla 15 192

Olymp 6 192

Slavia K. 18 192

Mimoni 21 189

VlaFiA 9 189

Zdravotníci 21 189

AFK Ostřešany 15 188

Fabka 69 9 186

Druhej dech 15 186

FC Koloděje 27 183

Jaroslaváci 15 183

SK Vehykl 9 183

LaPeLa -3 177

Titanic 6 174

Veselka 12 174

Pytláci 15 171

Dynamo 12 170

Barva 13 169

Sparta 11 12 168

Dragon 6 168

Mára 18 165

TPL 9 165

North Star 6 165

Hojda Team 24 165

Zelináři 12 164

Důchodci Ostrov Dašice 12 162

Královští Sokolové 12 159

Veselí 2 -3 156

JoJoJa 15 154

Motyčkovi 9 151

Beksa 12 150

Veselí 1 6 148

VS Team 12 147

Slovan 9 147

Balánovi 18 138

HaMaHa 3 138

Veselí 3 10 134

Bongo 12 132

Václav 49 3 130

Tatus 15 129

Beranovi 0 117

Plechy Team 6 114

Bígl -6 112

Monk Team 6 90

Červeno – bílý 0 72

D.K.G. 18 66

Jednota 0 63

Dynamo 2 0 46

Vítěz třetího kola Jiří Mládek