Začíná jít pomalu do tuhého. O víkendu si předají štafetový kolík duben s květnem, což znamená, že jarní část je přesně v polovině. Holice se vrátily do čela, zato ouvej je Přelouči. Dnes má v Třemošnici možnost zvrátit dosud nepříznivou situaci.

Sobota 10.15: SK Holice (1., 50 b., 61:28) – SKP Slovan Moravská Třebová (13., 23 b., 25:41). Na podzim: 3:2
Václav Velinský, trenér Holic: „Z pohledu toho, jak si Moravská nedávno počínala proti Slatiňanům, tak nás lehké utkání nečeká. Nicméně je mezi námi více než dvojnásobný rozdíl, takže jsme jasnými favority. A tuto roli chceme potvrdit. V minulém kole jsme konečně podali solidní výkon, a v tom bychom také chtěli pokračovat."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: ŽSK Třemošnice (12., 24 b., 21:35) – FK Přelouč (14., 23 b., 21:50). Na podzim: 1:2.
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Máme před sebou velmi důležitý zápas. Soupeř nás minulý víkend přeskočil v tabulce. Potřebovali bychom zopakovat výkon z utkání s chrudimským béčkem. Očekávám vyrovnaný duel. Oba týmy se navzájem dobře znají, bude tedy záležet na momentální připravenosti. Musíme se hlavně vyvarovat zbytečných chyb, které nás už na jaře stály hodně bodů."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Moravany (9., 26 b., 34:36) – FK Pardubice B (2., 49 b., 65:28). Na podzim: 3:2.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Pardubice se nám kapánek rozstřílely. Aby tomu nebylo i u nás, budeme muset zahrát na více než sto procent. Opět bude záležet na přístupu hráčů, který poslední dobou není dle mých představ. Sestava dozná menších změn, marodi nám stále leží…"

František Kovárník, trenér FK Pardubice: „V nedělním odpoledni nás čeká velmi houževnatý tým. Pro nás je jistou nevýhodou, že moravanské hřiště je menších rozměrů. Předpokládám tedy mnoho osobních soubojů. Soupeři máme co vracet z podzimního utkání u nás, kde jsme ztratili všechny body. Naším cílem je tuto situaci napravit a vzít si je zpět. No a tím si udržet naše postavení v tabulce i potvrdit dobrou jarní formu."
Tip Deníku: 2