HRADIŠTĚ – POMEZÍ 0:0 penalty 5:3
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „V úvodu si hosté připravili jedinou šanci v utkání, tu však Češka zlikvidoval. Druhý poločas jsme převzali iniciativu, ale příležitosti, které jsme si vypracovali a bylo jich dost, zůstaly nevyužité. Navíc rozhodčí nenašel odvahu odpískat pokutový kop za sražení Kloudy. Bonusový bod z penalt se ale hodí. Pochvalu za aktivitu zaslouží všichni, v defenzivě vynikl Horáček."

JELENÍ – HEŘM MĚSTEC 0:0 penalty 4:5
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Byl to pro nás dost důležitý zápas. A bod z něj bereme, protože Heřmaňák hrál hodně dobře. Ne nadarmo jsou třetí v tabulce. Utkání bylo velice tvrdé hlavně proto, že to nezvládl rozhodčí. Každý z týmů zahodil penaltu. Musím ale před kluky smeknout za bojovnost a že dřeli až do konce. Musím uznat, že nás podržel gólman Jozl."

PARDUBIČKY – NAČEŠICE 3:2

Stanislav Procházka, asistent Pardubiček: „Zápas z naší strany už tradičně začal vlažně a v desáté minutě jsme po chybách na levém okraji obrany prohrávali 0:2. Po vystřídání jsme se zvedli a ještě do poločasu vyrovnali především díky Rezkovi , který vstřelil oba góly. Po přestávce se hrál poměrně vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Nakonec jsme byli šťastnější když svým důrazem branku vstřelil Hrebenar. Ve slepené sestavě jsme urvali důležité body. Dobře zahráli dorostenci a vzadu Strnad s Martanem a brankář Zahradník."

LITOMYŠL – LIBIŠANY 0:3
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Neuvěřitelná pasivita soupeře… Vyrazilo mi dech, že domácí hráli i za stavu 0:3 ze zajištěné obrany. Hned v první minutě jsme otevřeli skóre a před pauzou přidali druhý gól. Místo, aby na nás Litomyšl po změně stran vlétla a chtěla něco s nepříznivým výsledkem udělat, tak byla stále zalezlá. V obraně tam stáli, jako kůly."