Takhle vypadá jeho gólová oslava. Je netradiční. Stejně jako jeho hra. O víkendu klečel už podruhé za sebou! Jihokorejský fotbalista Daewon Kim si pomalu začíná omotávat Pardubice kolem prstu.

V Českých Budějovicích ukázal obě svoje tváře. Občas má problém s důrazem a bráněním. U něj začala ztráta míče, která pak končila gólem. 
V závěru se ale skvěle natlačil do zakončení a vyrovnal na 1:1.
Ty lepší momenty u Kima začínají výrazně převažovat. Třeba za minulé kolo ho Deník vybral do ideální sestavy FNL. To se mu ještě nikdy předtím nepovedlo.

„Je to hráč, který vždycky umí na poslední chvíli někam strčit nohu. Když si říkáte, že o míč musí přijít, on ze souboje vyběhne s balónem na noze. 
Má úplně jiné řešení situací než český fotbalista," charakterizoval ho před rokem a půl trenér Jiří Krejčí.
Od té doby se korejský záložník změnil.

Ne, v tom, že by bavil kabinu a bylo ho všude plno. Platí spíš za tiššího introverta, který radši vyrazí za korejskou komunitou do Prahy.

Ale fotbalově vyspěl. „Všimnete si toho třeba na tréninku, když sem Kim přišel, nikdo 
s ním pomalu nechtěl hrát. 
Teď je to naopak, když hrajete 
s Kimem, máte velkou šanci, že vyhrajete. Tým ví, co umí," říká o něm Krejčí dnes.
Na začátku sezony se rozhodl, že na něj vsadí.

Držel ho v sestavě, i když se mu ne úplně dařilo. Sem tam odflákl centr, pořád se ještě někdy loudal dozadu, otřesný byl třeba při derby v Hradci Králové. Jenže tu a tam vytáhl brilantní výkon. Třeba v poháru s Teplicemi.
Kouč Krejčí se klidně dohadoval s novináři, že kritika je vůči černovlasému záložníkovi až příliš drsná, že si takovou pozornost nezaslouží. Měl strach, aby ho věty o tom, jak spíš zabírá místo ostatním, položí.
Ubránil ho, stál si za svým názorem.

A teď mají Pardubice krajního záložníka, který patří do základní sestavy. Teď je pro ně Kim už tak důležitý, že mu klidně dva tři slabší momenty směrem dozadu odpustíte. Umí je totiž směrem dopředu nahradit něčím výjimečným, ať je to centr, nebo zakončení.
Navíc počkejte, až mu jednou sedne střela z přímého kopu. Na tréninku podivnou letovou trajektorií brankáře děsí a v přípravě už takhle vyškolil hradeckou jedničku Radima Ottmara. Míč vystoupá nahoru a najednou rychle spadne. Gólman vypadá za hlupáka, ale 
neprávem. Hlavní fígl je totiž v Kimových nohách…