Sezemice – Řečany n. L. 3:2
Ondřej Kumpan, trenér Sezemice: „Jsme rádi, že jsme poslední zápas zvládli vítězně. Tím jsme se dotáhli do vyrovnaného středu tabulky. Hrál se takový bezstarostný, otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Řečany dvakrát vedly, nám se podařilo vždy srovnat a chvilku před koncem i rozhodnout. Utkání mohlo dopadnout jakkoli, vyhrál šťastnější. Chválím kluky za vůli po vítězství, že to nezabalili, i když se prohrávalo. To se nám za nepříznivého stavu nezřídka stávalo…"
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem:
„Chtěli jsme zvítězit. Jenže jsme se přizpůsobili hře Sezemic. Přesto jsme dvakrát vedli, ale nic naplat stejně jsme potvrdili to, co nám šlo na podzim nejlépe. Ztratit vyhraný zápas. V závěrečné čtvrthodině jsme dvakrát inkasovali a odjeli s prázdnou. Je smutné, že jsme si pořád stěžovali na rozhodčí, přitom víme, jak to chodí. Aneb, jak pravil hlavní sudí, kdybychom dali na začátku druhé půle tři góly, tak pískám rovinu, takhle máte smůlu" (úsměv). Musím pogratulovat soupeři."

St. Mateřov – Stolany 1:4
Radek Klíma, hrající trenér Starého Mateřova: „Poslední zápas kalendářního roku nám vůbec nevyšel a po zásluze jsme prohráli. Zejména druhý poločas byl z naší strany naprosto odevzdaný. Stolany nás za náš nedůraz potrestaly hned čtyřmi brankami. Takhle jsme si rozlučku s podzimní částí rozhodně nepředstavovali!"

Horní Ředice – Proseč 4:1
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Jsme rádi že jsme poslední zápas podzimu před našimi fanoušky vyhráli. Kluci si rozložili góly na ten pravý čas a zápas jsme měli ve své moci. Proseč sice hlavně na začátku ukázala že umí dobře a rychle kombinovat, ale po našem prvním gólu nekladla větší odpor. Pochvala pro celý tým. Poslední zápas pro nás úspěšného roku si mohli zahrát všichni hráči, kteří byli k dispozici. Včetně patnáctiletého ředického odchovance Jardy Masakra Pýchy. Táta to pak měl na rozlučce drahé…"

Hlinsko B – Rohovl. Bělá 1:2
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Do Hlinska jsme odjížděli v roli favoritů. Na zápas jsme se těšili, že si zastřílíme. Opak byl ale pravdou. Domácí soustředěně bránili, byť jsme měli míč pod kontrolou, nedokázali jsme nic vytěžit. Po poločase jsme přeskupili sestavu, ujali jsme se vedení brankou Deutsche, ale soupeř dokázal srovnat. V 82. minutě hráč Popelka dvakrát brutálně a likvidačně za pomocí loktů pronikal do vápna a z jeho přihrávky domácí vyrovnali. V 88. minutě pronikal do vápna Deutsch, byl sražen brankářem a Jelínek se z penalty nemýlil. Za týden nás čeká dohrávka v Nasavrkách, doufám, že znovu přivezeme nějaké body."

Dobříkov – Choltice 5:1
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Bezprostředně po zápase jsem byl pořádně naštvaný. Vlastními chybami jsme umožnili soupeři otočit zápas. Během tří minut. Do utkání jsme šli s taktikou hrát zodpovědně a především pozorně zachytávat pokusy o kombinaci či dlouhé balony za obranu. Dobříkov si sice vytvořil už v první půli několik šancí, ale pokaždé jsme nebezpečí uhasili. Navíc se nám deset minut před pauzou podařilo po rohu skórovat. Po změně stran jsme pokračovali v téměř bezchybném výkonu. Domácí se vysouvali dopředu a nám se otevíraly možnosti pro rychlé brejky. Dostali jsme se ke třem. V jednom případě jsme šli sami na bránu, ale náš útočník trefoval ragbyové háčko. Zahazování šancí se nám vymstilo. Nejdříve náš brankář vystartoval na útočníka a byla z toho penalta. Vzápětí mu propadl do sítě trestný kop. Naivně jsme si počínali při třetím gólu a pátému předcházel zbytečný faul ve vápně. Výše prohry je pro nás velmi krutá. Posledních dvacet minut devalvovalo náš do té doby výborný výkon."