Futsalový mistr a fotbalový génius! Lukáš Rešetár zmasakroval Bohemians Praha, nasázel jim hattrick a na jeden gól přihrál.

A pak, že jediný hráč nedovede udělat celý zápas!

„Před zápasem jsem říkal, abychom z něj nedělali nějaké spasitele. Nakonec se jím ale stal," chválil svého útočníka pardubický trenér Jiří Krejčí.
Pro Rešetára je prioritou futsal. Tentokrát ale přátelský zápas svého Era-Packu Chrudim vynechal a Pardubice se mu klaní. Cesta za hattrickem? Poprvé napálil míč pod břevno, pak po skvostných pasech Jeřábka a Řezníčka proměnil dvě sóla. „Chci poděkovat vedení Era-Packu, že nám Lukáše uvolnilo. Když má chuť a je odpočinutý, je to výjimečný hráč," vysekl další poklonu Krejčí.

Nějakou chvíli to přitom vypadalo, že Pardubice hrají vyložený zápas „blbec". Hrnuly se do koncovky, jenže nastřelily jenom dvě tyče. Střížkovští Bohemians se z ničeho nic ujali vedení po rohovém kopu a hlavičce Kuzmanoviče.
Potom ovšem poprvé zaúřadoval Rešetár. Těsně před odchodem do kabin Východočeši skóre otočili, když dlouhý balón Jeřábka „zalepil" Lukáš Rešetár na špičku kopačky, předložil ho Hundákovi, který překonal vynikajícího gólmana Mandouse podruhé.
„Na můj vkus jsme hráli lehkovážně vzadu. Ale celý tým stejně zaslouží pochvalu, nebylo to jednoduché," radoval se Jiří Krejčí. V 67. minutě přidal Rešetár svůj druhý gól a hosté od té chvíle vypadli z role.

„Čekal bych od mých hráčů víc agresivity a nasazení v osobních soubojích. Po třetí brance jsme domácím utkání už odevzdali. Ale blahopřeji jim, v ofenzivě mají velkou kvalitu," uznal kouč Bohemians  Miloš Sazima.
Tečku za pardubickou gólovou exhibicí udělal Tomáš Dostálek. Jeho rána ze 22 metrů? Větrník s extra porcí šlehačky navíc! Prostě luxusní dezert po parádním obědě.