MATEŘOV – CHOLTICE 2:3
Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „Začali jsme pod řečanskou dekou a celý zápas zpod ní nevylezli. Bez srdíčka, pokory a chuti reprezentovat obec to nejde. Jedinci si do svědomí asi nesáhnou, tak je potřeba se spojit. No a hrát fotbal tak, jak, kdo nejlépe umí. Hosté vyhráli zcela zaslouženě, protože nás předčili důrazem i nasazením."
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Musím přiznat, že se nám vyplatila příprava na utkání. Už dlouho jsme si nerozebírali hru soupeře jako v případě Mateřova. Kluci až na jedno dvě zaváhání pochopili, co po nich chceme. Musím také vyzdvihnout fakt, že utkání odjezdili a na rozdíl do domácích měli větší hlad po úspěchu. Sice jsme prohrávali, ale pak rychle vyrovnali po pohledné akci bratří Kohoutkových. Vyplatilo se nám, že jsme hráli po zemi, protože Mateřov jen nakopával míče. Po přestávce Urbanec dvěma góly otočil stav a pak už jsme si výhru pohlídali. Chválím všechny kluky."

CEREKVICE – ŘEČANY 0:2
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Do nejvzdálenějšího místa naší skupiny jsme určitě nejeli jen tak na výlet. A hned od začátku to bylo také znát. Všechno jsme měli ve své režii a soupeře do ničeho nepouštěl. V první půli jsme si vytvořili čtyři tutovky, jenže bez efektu. Bídnou koncovku jsme dokonale napravili po přestávce. Ze tří šancí jsme totiž dali dva góly a bylo po soupeři. V poslední desetiminutovce si Cerekvice vypracovala dvě možnosti, které uhasil skvěle chytající Hrubeš a nebo jsem ho zastoupil na brankové čáře. Kromě gólmana vynikli Hostinský a Krejčík."

H. ŘEDICE – STOLANY 3:1
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Máme za sebou dva zápasy doma a vytěžili jsme z nich šest bodů. Takže vládne spokojenost. Výhra to byla určitě zasloužená, protože jsme se vypracovali spoustu šancí a je jen škoda že jsme je neproměňovali. Závěr mohl být klidnější a skóre vyšší. Za jednu minutu se nám dokonce povedlo trefit dvakrát tyč a jednou břevno. Pochvala pro všechny kluky za bojovnost a nasazení. Jsme rádi, že se po dlouhé době trefil Hrubý. Dobrý zápas odehrála ředická naděje Patrik Drahoš."

HLINSKO B – SEZEMICE 1:2
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Utkání trochu připomínalo naše vystoupení na Bělé. První poločas hrůza a děs. Vypadalo to, že jsme přijeli do Hlinska na výlet. Na začátku druhé půle jsme přestáli další dvě velké příležitosti domácích a pak jsme se konečně probudili. Do konce jsme si vypracovali nejméně šest dobrých šancí a dvě z nich jsme proměnili. Nejprve Jarda Kříž vyjel z beka jako tank a srovnal a chvíli před koncem odmítl penaltový rozstřel hlavou Ráliš. Chválím za poslední půlhodinu zápasu, která nám naštěstí stačila k výhře."

R. BĚLÁ – NASAVRKY 4:0
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Jsme rádi, že jsme potvrdili výhru z Proseče. Kluci od začátku plnili všechny úkoly a měli více ze hry. Odměnou nám bylo poločasové vedení 2:0. Druhou půli jsme nezačali v takovém tempu, soupeř hru vyrovnal, ale poslední pasáž zápasu jsme zvládli. Přidali jsme další branky a výrazně jsme Nasavrky, které mají na jaře obrovskou formu, jsme jasně přehráli."