Letohrad – Týniště 2:0
František Dvořák, trenér FK OEZ Letohrad: „Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem, ale převahu jsme dokázali vyjádřit v prvním poločase pouze jednou brankou. Proto byl zápas až do konce otevřený."
Vladimír Pacholík, asistent trenéra SK Týniště nad Orlicí: „Utkání jsme neodehráli tak, jak jsme chtěli. Náš problém je v tom, že směrem dopředu jsme málo nebezpeční a již třetí utkání v řadě jsme ze hry nedali branku. V 28. minutě jsme v pokutovém území nechali neobsazeného hráče domácích a prohrávali jsme 1:0. Pak nám chybělo štěstí při hlavičkách J. Plašila a J. Hrubého. Náš brankář Marčišin zmařil tři dobré příležitosti domácích a držel nás ve hře. V závěru utkání jsme špatně zahráli standardní situaci, čehož domácí využili k protiútoku a z následné penalty stanovili konečný výsledek."

Ústí n. O. – V. Mýto 0:0, pen. 5:3
Vladimír Chudý, trenér Jiskry Ústí nad Orlicí: „Odehráli jsme výborné utkání, které svou kvalitou přesahovalo divizi. Hrál se výborný fotbal. Mýto trefilo tyč, my jsme nastřelili břevno a ještě jednu vyloženou šanci si obě mužstva vypracovala. Utkání dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme byli úspěšnější a připsali si bodík navíc."
Roman Oliva, trenér SK Vysoké Mýto: „Jednalo se o klasické derby a myslím, že to byl pohledný fotbal. Dominovali oba gólmani, kteří podali výborný výkon. Samozřejmě nás mrzí ztráta i toho jednoho bodu."

Náchod – Č. Třebová 0:0, pen. 4:3
Radovan Hromádko, sportovní manažer FK Náchod: „Čekali jsme, že soupeř bude hrát zezadu, což se potvrdilo. V první půli jsme ho pustili asi do dvou šancí, jinak jsme měli územní převahu my, ale bohužel neplodnou. Po celý zápas jsem byl nespokojen s naší útočnou hrou, hráči vepředu vůbec neplnili to, co jsem od nich očekával. Bylo tam několik dobrých centrů do vápna, do kterých ale nikdo nešel, což je špatně. Z tohoto pohledu je pro mě naše útočná fáze zklamáním. Na druhou stranu jsem sice rád, že jsme vzadu udrželi nulu, jenže my potřebujeme vyhrávat za tři body, zvlášť doma."
Petr Pražák, trenér FK Česká Třebová: „Odehráli jsme proti kvalitnímu soupeři dobré utkání a i tentokrát jsme sahali po třech bodech. Bohužel tři stoprocentní šance jsme zahodili a další tři dobré příležitosti nevyužili. Bez vstřelené branky se vyhrát nedá. O to víc mě mrzí vyústění penaltového rozstřelu. Až na střeleckou nemohoucnost nemám klukům co vytknout a za předvedený výkon je musím pochválit. Musíme jít ještě více naproti střeleckému štěstí."

Pardubice B – Č. Brod 5:1
Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice B: „Utkání se mi hodnotí celkem dobře, neboť jsme zápas herně i výsledkově zvládli. I přes pět inkasovaných branek nebyl soupeř z Českého Brodu vůbec špatný, ale díky kvalitní hře, až na pár momentů, jsme jim toho tolik nedovolili. Mrzí mne však inkasovaná branka. Kluci k utkání přistoupili velmi zodpovědně, zápas odpracovali a předvedenou hrou jistě potěšili přihlížející diváky."

Trutnov – Benátky 1:1, pen. 4:5
Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Od nás velká bída. Přístup některých hráčů k utkání byl pro mě zarážející. Hráli jsme hrozně. Takhle špatně jsme tady snad ještě nehráli. Soupeř taky nehrál nic. Byl to škaredý zápas s nešťastným koncem pro nás, protože když už jsme to prorvali a vedli 1:0, nechali jsme si v 89. minutě dát zbytečnou branku po standardce."

Turnov – Dvůr Králové 5:2
Miroslav Chalupa, trenér TJ Dvůr Králové: „Vůbec se nám nevydařil vstup do utkání a již ve čtvrté minutě jsme prohrávali dvoubrankovým rozdílem, i když podle mého názoru první brance předcházelo ofsajdové postavení domácího hráče. Chvíli nám trvalo, než jsme se oklepali z tohoto šoku, ale časem jsme hru vyrovnali. Patnáct minut před koncem jsme podruhé snížili na rozdíl jedné branky, ale chvíli na to jsme se dopustili zbytečné ztráty ve středu hřiště a domácí z rychlého protiútoku vsítili čtvrtou branku, čímž definitivně pojistili své vítězství. I přes porážku bych chtěl mužstvu poděkovat."

K. Hora – Živanice 1:0
Josef Košátko, trenér TJ Sokol Živanice: „Kutná Hora potvrdila pověst velmi kvalitního týmu. Navíc před utkáním soupeře posílil zkušený ligový borec Frejlach. Domácí na nás nastoupili s velkým sebevědomím a agresivitou. Tím nás trochu vykolejili. Přestali jsme si věřit a nebyli jsme schopni realizovat naší kombinační hru. Chyběl nám dostatečný pohyb a protivník si vytvářel převahu, zejména po stranách. Nejvíce hrozil z centrovaných míčů, čímž nás dostal pod tlak. To v podstatě vyústilo ve vlastní gól. O přestávce jsme se více uvolnili a ve druhém poločase začala se nám dařit kombinace. Soka jsme přehrávali, ovšem pouze po šestnáctku. Byli jsme málo odvážní a za kýženým vyrovnáním jsme nešli s potřebným důrazem."