Sokol Moravany (3. místo, 43 bodů) – Slatiňany (8. místo, 28 bodů. Neděle v 17 hodin. Na druhou Třemošnici ztrácí Moravany šest bodů, na čtvrté místo mají čtyři body k dobru. Po dvou remízách musí svěřenci trenéra Bakeše zabodovat a tím si upevnit třetí příčku. Již po minulém utkání v Morašicích si postekl trenér Bakeš, že jeho svěřenci v útoku jsou neproduktivní, ale také upozornil na fakt, že se ještě hraje o patnáct bodů. Hlas z tábora Slatiňan:
„Venku jsme zatím příliš bodů v letošním ročníku nezískali - jen čtyři remízy. Na hřišti třetího týmu tabulky nemáme co ztratit, můžeme jen získat,“ sděluje Jaromír Hanuš, sekretář Spartaku Slatiňany.

Semanín (13. místo, 14 bodů) – Staré Hradiště (7. místo, 29 bodů). Sobota v 10 hodin.
Domácí hrají o vše, další ztrátu si v boji o záchranu nemohou dovolit.
„Doma jsme se Semanínem sehráli nešťastný zápas a duel jsme prohráli. I když je zřejmé, že soupeř udělá pro bodový zisk všechno, byl bych rád, abychom zvítězili a udrželi se v horní polovině tabulky,“ sděluje trenér Starého Hradiště Jaroslav Mudroch.

FK Agria Choceň B (12. místo, 18 bodů) – Valy (11. místo, 20 bodů). Neděle 17 hodin.
Domácí již v průběhu sezony jiř byli na „odpis“, ale na jaře tento tým posilují a v tabulce přeskočili Semanín. Ten v sobotu hraje doma s Hradištěm a pokud zaboduje, Choceň bude půjde tvrdě za vítězstvím. Valy mají mimo hru M. Bažanta, ale ten už by rád svému týmu pomohl. Bod by měl pro Valy cenu zlata.