Ten by se mohl přejmenovat na Heřmánkův. Traduje se, že heřmánek je nejlepší zklidňující rostlina na světě. Užívá se jako čaj při úpravě zažívacích problémů a zklidnění nervů. Po utkání s Holicemi potřebuje Heřmaňák oboje.

Heřm. Městec – Holice  2:5

Jaroslav Frydrych, asistent trenéra Holic: „Celý zápas jsme hráli aktivněji, měli jsme lepší pohyb a dostávali soupeře pod tlak. Oproti jaru se nám konečně daří i nějakou šanci proměnit. Domácí byli zataženi na své půlce a nakopávali dlouhé balony na své útočníky. I když se dostávali velice sporadicky k naší bráně, měli velice nepříjemné standardky. Hned při prvním rohu domácích nás podržel brankář, který vyrazil gólovou hlavičku i následnou dorážku. Ve druhém poločase jsme hráli aktivně do stavu 4:1, poté jsme polevili v tempu a domácí po ojedinělém útoku zahrávali trestný kop, který se nepodařilo našemu brankáři vyboxovat, a domácí lehce snížili na 4:2. Na zvrat už domácí neměli sílu. My jsme do konce zápasu ještě jednu šanci proměnili. Za předvedený výkon musíme pochválit celý mančaft. Vynikli Jedlička s Beranem, kteří suverénně ovládli střed hřiště, a střelec Ručka.“

Tomáš Celunda, trenér H. Městce: „Na kvalitního soupeře jsme nestačili, ale týmu nemůžu nic vytknout. Za výrazně nepříznivého stavu bojovali a nakonec dohráli zápas se vztyčenou hlavou.“

Umlčení domácích

6. minuta: k odraženému míči uvnitř vápna se dostal Jeřábek a jeho rána trhala sítě – 0:1.
38. minuta: okamžitou odpověď na vyrovnání stavu si přichystal Ručka, který dokončil dílo Jedličky a Berana – 1:2.
49. minuta: po Jeřábkově vratce z úrovně brankové čáry nedal brankaři šanci Ručka – 1:3.
67. minuta: geniální pas Jedličky, ještě lepší centr Starého a baletní otočka Berana – 1:4.
87. minuta: po rychlém brejku a bleskových přihrávkách Jedličky s Beranem mazácky obstřelil gólmana Starý – 2:5.