KP: Moravská Třebová přišla o výhru v závěru

Pardubický kraj - Fotbalový servis z krajského přeboru

26.3.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jaroslav Mach

Litomyšl - Polička 0:0

Fakta rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (34. Netolický). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Litomyšl: Kavalír Štoudek, Macháček, Hašek, Němec Kristek (52. Černý), Sršeň, Košín (70. P. Kundera), Holec A. Bednář, Adamča (80. Zeman). Polička: Dobeš Opina, Jílek, Pavliš, Scheib (65. Škoda) Nekvinda (46. J. Petr), O. Petr, T. Švec, Navrátil (88. Jan Mužík) Netolický, Stejskal.

Č. Třebová - Třemošnice 2:1

Fakta branky: 10. Borek, 88. Štěpán 42. Šebek. Rozhodčí: Hlavsa (H. Králové). ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (63. Škopek). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Č. Třebová: Křivka Kubásek, Štěpán, Švec, Stejskal F. Abt (50. Pešina), P. Urbanec, Čejka (85. Myšák), Čikl (75. Morkes) Borek, Pešek. Třemošnice: Benda O. Rychnovský, Škopek, Culek, Kutílek Lipenský, J. Vančura, O. Vančura, Petr Šebek, Smutný (72. Macháček).

Holice - Hlinsko 3:1

Fakta branky: 23. Starý, 38. Žák, 78. J. Jedlička 66. T. Bouška. Rozhodčí: Svědiroh (Pardubice). ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Holice: Zahradník Žák, Pištora, Kopřiva, Skalický (60. Münzberger) J. Krpata, J. Jedlička, Beran, Starý (65. Kučera) Chvála, Jeřábek (70. Ručka). Hlinsko: Kopecký Veselský, Holec, M. Bouška, Holubec Zavřel (46. Sigan), P. Novák, T. Bouška, Nevole Dostál, Slováček.

Mor. Třebová - Choceň 1:1

Fakta branky: 69. Müller 88. Šabata. Rozhodčí: Starý (Pardubice). ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Moravská Třebová: Spáčil R. Šatník, Potáček, Hányš, Švanda (80. Kunášek) Sedláček, Staněk, Strouhal, Linhart Konečný, Polák (58. Müller). Choceň: Trkal Baborák (85. Konárek), Dostál, Lesák, Smejkal Krejza (80. J. Novotný), Šrut, Šulc, Šabata Jiráský (71. Kratochvíl), P. Novotný.

Svitavy - Heřm. Městec 2:1

Fakta branky: 45. Čížek, 57. Valta 30. Salfický. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 1:6. Diváci: 420. Poločas: 1:1. Svitavy: Lampárek Zatočil, R. Jelínek, Valta, J. Novák Čížek, R. Ehrenberger, Brůna, Jukl (86. L. Urban) Ovad, O. Urban (80. Kroulík). Heřmanův Městec: Raba Radek Chudomel, Hamsa, Tiler, Mach Roman Chudomel, Synek, Rychtera (60. M. Svoboda), D. Svoboda Salfický (77. Vašíček), Hlaváč.

Dobříkov - Žamberk 2:2

Fakta branky: 15. Ševčík z pen., 45. Klapal 65. a 72. P. Huška. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda). ŽK: 6:3. ČK: 1:0 (34. Dostál). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Dobříkov: Novotný Dostál, Karela, P. Horníček, Hořejší (46. P. Horníček) Malý, Houžvička, Klapal, Moník Zahradník (65. Marek), Ševčík. Žamberk: Rudolecký, Šponar, Molnár, Bartoš Rous (65. Pešek), Kos (46. Jírů), V. Huška, Pavelka (46. Franke) Černík, Huška.

Chrudim B - V. Mýto 3:2

Fakta branky: 54. Vávra, 55. Michalec, 79. Merkl z pen. 5. Podmajerský z pen., 71. Sedlák. Rozhodčí: Jelínek (Česká Třebová). ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (86. Krýda, 90. Kovařík). Diváci: 180. Poločas: 0:1. Chrudim B: Vostradovský Mervart, Dvořáček, Beneš, Klíma Merkl, Vávra (81. Kroutil), M. Holub, Lacman (91. Zelinka) Michalec, Kopp. Vysoké Mýto: Černík Kráčmer, Krýda, Třešňák, Šmeral Kovařík, Konečný, Podmajerský, Kočí Sedlák, Dvořák (79. Vostrčil).

Lanškroun - Cerekvice 0:1

Fakta branky: 5. Fikejz. Rozhodčí: Fojtík (Pardubice). ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (40. Souček). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Lanškroun: Jaroš Šilar st., Vaško, Popelář, Stasiowski (56. Šišan) Jukl (79. Černušák), Novák, Richtr, Šilar ml. Kašpar (84. Černý), Savych. Cerekvice nad Loučnou: Ehrenberger Coufal, Benko, Chleboun, Jandera Zahálka, Tomášek (70. Lorenc), Souček, Horáček Fikejz (89. Pražák), Vondra (50. Smola).

26.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Extraligový duel Chomutov - Pardubice.
8

Pirát Vondrka znovu udeřil a vzal body Dynamu

Den po parlamentních volbách, 22. října, začala povolební vyjednávání ve Sněmovně v Praze. Faltýnek
SLEDUJEME ON-LINE
9

Zeman potvrdil, že Babiše jmenuje premiérem. Začala povolební vyjednávání

Při nehodě byla zraněna matka s dítětem

Lázně Bohdaneč - Maminka s malým chlapcem skončili s autem v příkopu a následně v nemocnici.

Basketbalové Pardubice smetly pražské USK

Pardubice - Ligový top-skórer Quentin Peterson sice vysázel 26 bodů, ovšem Dominez Burnett ještě o 2 více a dovedl pardubickou Beksu ke druhému vítězství v novém ročníku basketbalové NBL.

Únik plynu se nekonal, záchranáři přesto měli práci

Přelouč - Na místě se zdravotníci museli postarat i o miminko.

TOP 09 je ve sněmovně, poslanec Skalický ale mandát ztratil

Pardubice – Prohra s křečovitým úsměvem. Tak hodnotí volební výsledek TOP 09 poslanec Jiří Skalický. Po napínavém sčítání hlasů se sice jeho strana do Poslanecké sněmovny dostala, ovšem sám Skalický ve funkci poslance končí.