I když se tomuto týmu z Orlicka v posledních kolech výsledkově nedaří, tak na to, aby utržil osmičku, rozhodne zvyklý není. Proti v pohodě hrajícímu soupeři ale tentokrát nedokázal vůbec nic nabídnout. Ředické mužstvo si do Přelouče jelo pro další tři body, nakonec se však muselo spokojit s remízou. Domácí jsou sice průběžně předposlední, na podzim ale dokázali odehrát i proti silným soupeřům kvalitní partie. Což v tomto případě platilo beze zbytku, dokonce sahali i po vítězství. Ty nejvíce horké kaštany z ohně vytáhl za favorita Koreček deset minut před koncem.

V dalším okresním derby Pardubicka potvrdily aktuální dobrou formu Holice a bez větších problémů si poradily s Pardubičkami. Jasno o výsledku prakticky bylo po hodině hry. Dařilo se rovněž chrudimským reprezentantům. Třemošnice si vyšlápla na soupeře z Lázní Bohdaneč a dramatickou přestřelku v Chocni strhnul na svoji stranu Heřmanův Městec. Vítěznou trefu zaznamenal Mach v první minutě nastaveného času.

Snový poločas odehráli fotbalisté Luže a naznačili, že nebudou v krajské I. A třídě na odpis. Ústecká rezerva sice v předchozím kole nastřílela šest gólů, tentokrát ale okusila podobný průběh duelu z opačné strany. Domácí se do poločasu trefili čtyřikrát a po změně stran situaci na hrací ploše kontrolovali. Přemožitele o víkendu našel doposud neporažený Prosetín. První podzimní porážka nováčka soutěže se narodila v sobotním dopoledni a stalo se tak na půdě letohradského béčka.

Krajský přebor

11. KOLO: Libišany – Lanškroun 8:0 (3:0). Branky: L. Kraják 2 (1 z pen.), Balog 2, Kirchner, Říha, O. Kraják, Chmelík. Česká Třebová – Vysoké Mýto B 2:0 (1:0). Branky: Novotný, Sejkora. Přelouč – Horní Ředice 2:2 (1:1). Branky: Klas, Hejcman – Fous, Koreček. Třemošnice – Lázně Bohdaneč 3:0 (1:0). Branky: M. Šindelář, Petrlík, Šebek. Holice – Pardubičky 4:0 (3:0). Branky: Vítek 2, Pitter, T. Jedlička. Litomyšl – Moravany 4:0 (2:0). Branky: Folta 2, Škeřík, Tomšů. Choceň – Heřmanův Městec 3:4 (2:1). Branky: Kužma, Šabata, Laky – Zrůst, Salfický, Řehák, Mach. Svitavy – Moravská Třebová 1:1 (1:1). Branky: Czehowský – Lebiš. ČK: 0:1 (Olejník).

Načítám tabulku ...

I. A třída

11. KOLO: Svitavy B – FC Jiskra 2008 5:0 (3:0). Branky: Dürr 2, Ehrenberger 2, Ryšavý z pen. Letohrad B – Prosetín 1:0 (1:0). Branka: Procházka. Zámrsk – Proseč 2:2 (1:0). Branky: Rožek, Mudrich – Klíma 2. Dolní Újezd – České Heřmanice 1:4 (0:2). Branky: Drahoš – Jirsák 2, Pražák, Mach z pen. Jablonné nad Orlicí – Polička 2:2 (0:1). Branky: Lička, Krejsa – Krejčí, Jílek z pen. ČK: 1:2 (Kyryk – Jílek, Švec). Luže – Ústí nad Orlicí B 4:0 (4:0). Branky: Klenor 2, Svatoš, Fejl. Tatenice – Skuteč 4:3 (3:1). Branky: M. Knápek 2 (1 z pen.), P. Knápek, Brejša – Horáček 2, Cach. ČK: 1:1 (P. Knápek – Naď).

I. B třída

SKUPINA A – 11. KOLO: Řečany nad Labem – Nasavrky 7:0 (3:0). Branky: Wiesner 3, Vančura 2 (1 z pen.), Hrbek, Bank. Slatiňany – Přelovice 2:0 (2:0). Branky: Kudrnka, Koblasa. Rosice nad Labem – Choltice 0:1 (0:0). Branka: Marek. ČK: 1:0 (M. Pešek). Chvojenec – Opatovice nad Labem 2:5 (1:2). Branky: Zbudil, Vach – Hanovec, Černohubý, Richter, vlastní (Kubík), Veselský. Rozhovice – Hrochův Týnec 1:2 (1:1). Branky: Holub z pen. – Friček z pen., Doležal. Rváčov – Stolany 2:2 (0:1). Branky: Sláma 2 – T. Vácha 2. Horní Jelení – Moravany B 1:0 (1:0). Branka: Moravec.

SKUPINA B – 11. KOLO: Kunčina – Moravská Třebová B 1:8 (0:6). Branky: Kalina – Škrabal 2, vlastní (J. Zeman), Kudyn, Schütz, Pagáč, Sedlák, Mahel. Dobříkov – Semanín 2:2 (1:1). Branky: Konvalina, Kopecký – Křepela 2. Janov – Jaroměřice 2:3 (1:2). Branky: Boháček, Novotný – J. Valenta, Hrbata, Švec. ČK: 0:1 (Hrbata). Březová nad Svitavou – Pomezí 2:1 (1:1). Branky: Roshan 2 – Soukup. Lanškroun B – Žamberk 2:1 (1:0). Branky: F. Ptáček, Smrkal – Jírů. Libchavy – Svratouch 1:2 (0:1). Branky: Boštík – Kyncl, Černý. Sloupnice – Jehnědí 5:1 (3:0). Branky: M. Mikulecký, Holec, Zachař z pen., Karlík, Fikejz – Rozlívka z pen. ČK: 0:1 (Vondra).