Pátek 18.00: SK Pardubičky (15., 22 b., 34:75) – TJ Sokol Moravany (4., 58 b., 65:36). Na podzim: 0:0.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Karty jsou již jasně rozdané, záhada hlavolamu vyřešena, a tak k závěrečnému utkání proti Moravanům nastoupíme zcela s čistou hlavou a bez jakýchkoliv starostí. Po dvou letech se loučíme s krajským přeborem a rozloučit bychom se chtěli plným bodovým ziskem. Zároveň bychom chtěli poděkovat všem divákům, kteří nás pravidelně po celé dva roky podporovali, a to i v obdobích, kdy naše výsledky nebyly příliš dobré. Věříme, že na závěrečné utkání dorazí velký počet příznivců a všichni si společně závěr sezony užijeme."
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Poslední utkání si jdeme užít. Jestli to mám dobře zmapované, tak již žádný porod v týmu do zápasu neočekáváme (pousměje se) a proto by všichni hráči měli být ready…"
Tip Deníku: 0

I. A třída

Hradiště – Chrudim C 3:1
Hosté zahájili sebevědomě a častěji drželi míč na svých kopačkách. Jejich slabší obrana však umožnila Hradišti dostat se do hry. Standardní situaci zahranou Oulickým totiž proměnil ve vedoucí branku Šlégr. Zvýšení vedení obstaral Götz, který obešel, co mu stálo v cestě a ve vápně byl sražen. Penaltu pak proměnil s přehledem Oulický. Hosté se pak jednoduše dostali k rozdílové brance po nastřelené ruce. Rovněž oni nepohrdli výhodou pokutového kopu. Po změně stran Chrudim zvýšila obrátky, nicméně domácí hrozili z brejkových situací. Kučera, Götz ani Klouda ještě gólmana nepřekonali. Až pět minut před koncem Smutný ideálně předložil míč Kloudovi, který definitivně rozhodl. Na případný zvrat už hosté neměli čas.
Fakta – branky domácích: Šlégr, Oulický z penalty, Klouda. Staré Hradiště: Češka – Hejhal (45. Hudec), Hýsek, Pitterle, Němec – Ryba (65. Kostka), Šíbrava, Oulický (45. Kučera) – Šlégr (70. Smutný), Götz, Klouda.

I. B třída

St. Mateřov – Sezemice 1:3
Od začátku utkání bylo jasné, kdo potřebuje body. Domácí hráči jakoby zůstali v kabině. Už v 8. minutě hosté po dlouhém autu mohli otevřít hlavou skóre, ale Doležal vyrazil na roh. Na konci první čtvrthodiny dostal příliš prostoru ve středu hřiště J. Kašpar a otevřel skóre. V 19. Hlaváček nepřekonal Báču, a do konce první půle už nebyla k vidění žádná větší příležitost. Ve druhém poločase domácí sice zvýšili bojovnost, ale v 51. minutě byl skluz Suchánka ve vápně nedovolený. Na penaltu přeběhl hřiště gólman Báča a proměnil ji. Mateřovský tlak přinesl snížení v 70. minutě Hlaváčkem. Navíc se však již domácí nezmohli a jejich zmar dokonal v 81. minutě Černohorský.
Fakta – branky: 70. Hlaváček – 15. J. Kašpar, 51. Báča z penalty, 81. Černohorský. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 2:2. Diváků: 110. Poločas: 2:1. Starý Mateřov: Doležal – D.Holek, Suchánek, T. Holek, Meduna – Zach (46. Žďárský), Křížek, Zezula, Hlaváček – Vašíček (46. Klíma, 65. Škrha), Fenyk. Sezemice: Báča – Blažek, Kříž, Plecháček, Hrdý – Knížek (84. Papšík), J. Kašpar, Lába, Borovec – Horák (30. Černohorský), Ehl.

Pátek 18.00: TJ Sokol Rohovládova Bělá (3., 47 b., 67:41) – SK Starý Mateřov (7., 36 b.,63:51). Hřiště Na Dolíčku. Podzimní výsledek: 3:3.