Krajský přebor

Holice – Hlinsko 0:2
Fakta – branky: 39. Dostál z penalty, 85. Mayer. Rozhodčí: Jansa (Ústí n. O.). ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Holice: Svoboda – Tláskal, Ručka, Hanč – Chvála – R. Machatý (46. Křtěn), J. Jedlička, Václavek – Kopřiva – T, Jedlička (86. Černohorský), Bláha (60. Lát). Hlinsko: Rezničenko – Zach, L. Cach, Volf, Zub – Hlouš (80. Chmelík), Pelikán, Nevole, A. Cach – Dostál (90. Křivka), Mayer (88. Al-Sabari Ali Hussein).

Libišany – Polička 2:1
Fakta – branky: 29. Kaufman, 90. Huňák – 58. Mbah. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Libišany: Šimon – Rosůlek, Kučera, Hrůša, Vydarený – Bydžovský (46. Huňák), Kaufman, Machala, Starý, Bukač (42. Filipi), Slezák. Polička: J. Dittrich – Dobiáš (38. Stodola), Jílek, Stejskal, Jakub Mužík – Netolický, Andrle (59. Abayomi Obusanya), Navrátil, Pazdera – Jiří Mužík, T. Mbah.

I. A třída

Dobříkov – Pardubičky 4:0
Fakta – branky: 16. a 88. Vaněk, 13. Rydval. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 4:2. Diváků: 110. Poločas: 2:0. Pardubičky: Zahradník – Libánský (61. Hrenebar), Svatoň, Rezek (56. L. Svoboda), Martan, Münzberger, Buš, Bednář (76. Vávra), Čásenský, Karvánek. Mareček.

I. B třída

II.
Mateřov – Rozhovice 1:3
Domácí měli v prvním poločase více šancí, ale do kabin se šlo za stavu 1:1. O přestávce hosté prostřídali a začali udávat tempo. Rozhodující gól vstřelil Holub, který oživil hru Rozhovic.
Fakta – branky: 43. Klíma z penalty – 34. Popílek, 81. Holub, 88. Kopecký. Rozhodčí: Volný. ŽK: 1:2. Diváků: 150. Poločas: 1:1. Starý Mateřov: Skalický – Mynka, Zach, Škopek, T.Holek – Hlaváček, Klíma (87. Křížek), Šrám, Žďára – Fenyk, Jonáš (84. Vašíček).

Stolany – Sezemice 6:2
Fakta – branky: 30. a 40. Bakeš, 67. z pen. a 80. D. Tesař, 2. Ždímal, 47. Meduna z pen. – 19. Ehl, 77. Knaute. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 4:1. Diváků: 60. Poločas: 3:1. Sezemice: Trnka – Borovec, Smutek, Brychta, Slezák – Knaute, Fous, T. Kašpar, Lába – J. Kašpar (67. Levínský), Ehl.

Cerekvice – Hradiště 0:1
První poločas ovládli hosté. Jedinou, avšak rozhodující branku vstřelil Hýsek, který si počkal na zadní tyči na trestný kop Shejbala.
Fakta – branka: 24. Hýsek. Rozhodčí: Halva. ŽK: 2:3. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Staré Hradiště: Češka - Sluťák, Louvar, Hýsek, Němec – Moučka, Semerád, Götz – Markl, Shejbal, Oulický.