Libišany – Žamberk 3:1
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „První půle mohla klidně být z naší strany předzápasem večerního finále Ligy mistrů. Za to po změně stran bychom měli s naším výkonem problémy i v okresním přeboru. Na soupeře jsme nastoupili a rozebírali ho do posledního šroubku. Dlouho jsme se nemohli trefit do černého, ale pak jsme ještě stihli tři góly do poločasu. Po přestávce jsme začali hrát až moc pohodově. Místo abychom zlomenému soupeři naložili další branky, tak jsme jen tak dohrávali. Kluci byli ušlechtilí na pohybu, nicméně podle mě se více naběhali, než kdyby drželi balon na svých kopačkách. Nakonec Žamberk odjel s příznivou prohrou."

Č. Třebová – Holice 3:0
Václav Velinský, trenér Holic: „Hodnocení utkání je velice jednoduché a stručné. Domácí hráli s nadšením a zaslouženě vyhráli.S profesorským fotbalem jsme neměli pražádnou šanci na úspěch."

Slatiňany – Přelouč 6:0
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Domácí mohli definitivně potvrdit vítězství v krajském přeboru. Nastoupili v nejsilnější možné sestavě, za to my museli využít čtyři kluky z béčka. Ti nahradili zraněné a ty, kteří byli na svatbě. Začali jsme sympaticky. Soupeř se k nám snažil dostávat po stranách, ale všechny jeho pokusy jsme eliminovali. Dokonce jsme se mohli ujat vedení, když Řezníček sám před gólmanem minul prázdnou bránu. Slatiňany dostala na koně občerstvovací přestávka. Vypadalo to, že jim posloužila jako takový malý time out. Změnily totiž taktiku a útočily více středem. Hned vstřelily gól a za chvíli přidali další. Pak už byla otázka času, kdy dostaneme další. Do poločasu jsme ještě dvakrát vytahovali míč ze sítě. Po přestávce nám přidal protivník rychle dvě branky a pak už se utkání jenom dohrávalo. Mohli jsme vstřelit čestný úspěch v závěru, ovšem Klouda trefil tyč a Kmoníček minul prázdnou bránu. Domácí potvrdili svoji převahu v zápase a nadvládu v celé soutěži."

Moravany – Svitavy 4:0
Vladimír Kříž, vedoucí mužstva: „Na papíře to vypadá jako hladké vítězství, ovšem zase tak snadná práce to nebyla. Soupeř vůbec nebyl špatný, jak vypovídá výsledek. Místy nás dokonce přehrával. K jeho smůle však pouze po naší šestnáctku. Jejich koncovka byla žalostná. My jsme jim uštědřili takovou lekci z produktivity. Oni dost vytahovali obranu a my jsme udeřili z brejků. Do poločasu jsme dali tři branky a dvě šance zahodili. Po změně jsme se soustředili na bránění vedení. Kluci mají v hlavách, že několikrát ztratili výhodný náskok, takže jsme hráli odzadu a vyráželi k rychlým protiútokům."