V předposledním kole fotbalového krajského přeboru už šlo o něco jenom týmu Hlinska, který usiluje o únik z barážové příčky.

Svitavy - Třemošnice 2:1 (1:1).

Začátek měli domácí solidní. Hned v šesté minutě zahrozil Brůna, v osmé uvolnil krásně Kroulík Seidlera, kterého vychytal Žďánský, ale to bylo pro úvod vše. Domácí hrozili hlavně po stranách rychlými úniky Seidlera a Beleje a právě na něj byla v 17. minutě odpískaná penalta, kterou sám postižený v klidu proměnil 1:0. Místo aby nalomenou Třemošnici domácí dorazili, hromadili chyby a nepřesnosti. A zákonitě přišel trest. Ve 45. minutě musel Valta zatáhnout před vápnem za záchrannou brzdu a z nařízeného přímého kopu vyrovnal do šaten Šebek. Druhá půle byla o něco lepší té první, ovšem žádná velká tutovka k vidění nebyla. To na druhé straně se zajiskřilo jednou, ale pořádně. V 86.minutě se vydal na výlet Jelínek a nikým neatakován došel až před Lampárka. Sám z toho byl tak překvapený, že trefil jen brankáře stojícího u tyče. V úplném závěru trefil přece jen Belej pěknou střelou k tyči tři body a domácí utrpěli vítězství. Za snahu zasloužené, za fotbalovost nikoli.

Fakta - branky: 17. z pen. a 89. Belej - 45. Šebek. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda). ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Svitavy: Lampárek Uhlíř (60. Čížek), Novák, Valta, Zatočil Belej, R. Ehrenberger, Kroulík (80. Jukl), Brůna (75. O. Jelínek) Seidler (70. L. Urban), Ovad. Třemošnice: Ždánský V. Rychnovský, V. Petr, Culek, O. Rychnovský Kalina, Jablečník (56. Z. Petr), J. Vančura, O. Vančura Forman (66. Jelínek), Šebek.

Žamberk - H. Městec 2:1 (1:1).

Do posledního domácího utkání sezony vstoupili Žamberští ve vycházkovém tempu a protože také hosté nikam nespěchali, hrálo se převážně mezi vápny. Dost nečekaně se domácí dostali do vedení ve 26. minutě, kdy se po výletu stopera Šponara a přihrávce Čady před branku ujala Peškova šajtle zblízka 1:0. Místo zvýšení náskoku přišlo brzy vyrovnání, když se k Hlaváčovu přetaženému centru prodral Roman Chudomel a trefil se hlavou do šibenice-1:1. Po přestávce se domácí pokusili oživit svůj herní projev dvojím střídáním, ale žádný viditelný efekt to nepřineslo. V 63. minutě se málem prosadili hosté, když Pěnička s obtížemi vytěsnil Hlaváčem zahraný trestný kop a na zadní tyči zapomenutý Salfický branku minul. Neúprosné pravidlo nedáš, dostaneš platilo v 70. minutě, kdy se v koncovce neprosadili P. Huška s Čadou, ale Černík do třetice ano a zblízka pod padajícím Čihákem zajistil domácím nejtěsnější náskok - 2:1.

Fakta - branky: 26. Pešek, 70. Černík - 34. Ro. Chudomel. Rozhodčí: Andrle (Morašice). Bez karet. Diváci: 150. Poločas 1:1. Žamberk: Pěnička Rudolecký (73. Ulvr), Šponar, Molnár, Bartoň Trejtnar (46. Kos), Čada (85. Franke), Jírů, V. Huška Černík, Pešek (46. P. Huška). H. Městec: Čihák Radek Chudomel, Hamsa, Tiler, Mach Hlaváč, Rychtera (67. Volejník), Synek (80. Hovorka), Roman Chudomel (62. Vašíček) Svoboda, D. Salfický.

MFK Chrudim - B Polička 1:2 (0:0).

Po bezbrankovém prvním poločase se domácí rezerva dostal do vedení trefou Kroutila v 62. minutě. Hosté však za čtyři minuty vyrovnali a deset minut před koncem dokonce otočili stav na 1:2 ve svůj prospěch. V závěru mohl „vykutat" alespoň bod Kopp, ale pokutový kop mu hostující brankář zneškodnil.

Fakta nehlášena!

Lanškroun - Hlinsko 1:1 (1:0).

V 15. se již radovali domácí, když Komínek využil zmatku v obraně a střelou k tyči dostal domácí do vedení 1:0. Hosté se dostávali k ohrožení branky jen minimálně. Největší příležitost měl po rohu Cach, jehož hlavička lízla břevno branky. Ve 36. Smrkal střelou po zemi vystrašil brankáře hostí, který vyrazil na roh. Po přestávce se hosté značně zlepšili a již v 52. měli výbornou příležitost k vyrovnání, ale Slováček netrefil branku. Další příležitost měl v 62. T. Bouška, ale ani on netrefil branku. V 81. však hosté z nepřehledné situace vyrovnali, když se k odraženému míči dostal T. Bouška a střelou po zemi stanovil konečný výsledek zápasu.

Fakta - branky: 15. Komínek - 81. T. Bouška. Rozhodčí: Hlavsa (H. Hrálové). ŽK:3:4. Diváci:160. Poločas: 1:0. Lanš -kroun: Jaroš Stasiowski, Vaško, Popelář (75. Skalický), Jukl Černušák, Savych (66. Šišan), Novák, Komínek Vacek, Smrkal. Hlinsko: Žejdlík: Veselský, J. Novák, Sigan, Cach Nevole (70. Pavliš), P. Novák, M. Bouška (46. Holec), Dostál T. Bouška, Slováček.

Holice - Č. Třebová 4:2

Fakta - branky: 4. Beran, 30. Černý, 39. Chvála, 44. Krpata - 62. a 86. Čejka. Rozhodčí: Cach (Chrudim). ŽK: 1:0. Diváci: 160. Poločas: 4:0. Holice: Branda (46. Zahradník) Žák, Zběhlík, Skalický, Zeman Krpata, Beran, Jedlička, Černý Jeřábek, Chvála (82. Schejbal). Česká Třebová: Křivka Kubásek (46. Fučík), Štěpán, Švec, Stejskal Abt, Urbanec, Čejka, Pešina Myšák, Čikl (72. Vyhnánek).

Dobříkov - Choceň 3:2

Fakta - branky: 3. Dostál, 49. Moník, 90. Zahradník - 27. L. Gerčák (pen.), 29. Jiráský. Rozhodčí: Hořínek (Hradec Nad Svitavou). ŽK: 4:3. Diváci: 250. Poločas: 1:2. Dobříkov: Novotný Dostál, P. Horníček, Krela, Hořejší (70. Rouha) Malý, Klapal, Moník, Houžvička Zahradník, Ševčík. Choceň: L. Gerčák Seidenglanz, Dostál, Šrut, Smejkal Jiráský (89. J. Gerčák), Šulc, Krejza, Baborák Lesák, Šabata.

Cerekvice - V. Mýto 2:2

Fakta - branky: 3. a 57. Fikejz - 41. Kočí, 57. Sedlák. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Cerekvice: Ehrenberger Coufal (75. Pražák), Novák, Chleboun, Jandera (82. Drahoš) Smola, Zahálka, Tomášek (46. Horáček), Souček Fikejz, Vondra (78. Dostál). Vysoké Mýto: Černík Vostrčil, Kráčmer, Šmeral, Krýda Konečný, Podmajerský, Kočí, Dvořák Sedlák (68. Pecháček), Štancl (85. Chadima).

Mor. Třebová - Litomyšl 1:1

Fakta - branky: 60. P. Šatník - 3. Pavlák. Rozhodčí: Ujec (Pardubice). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Moravská Třebová: Spáčil Müller, Hányš, R. Šatník. Švanda Strouhal, Staněk, Potáček, Sedláček (62. David) Konečný (84. Muselík), P. Šatník. Litomyšl: Kavalír Macháček, Radimecký, Hašek, Štoudek Kristek, Sršeň, Černý, Holec (70. Němec) Pavlák, Bednář (82. Kundera).

1. Holice 29 20 5 4 58:25 65

2. Svitavy 29 18 4 7 46:26 58

3. Cerekvice 29 14 4 11 42:36 46

4. Žamberk 29 13 6 10 44:41 45

5. V. Mýto 29 12 8 9 44:32 44

6. Č. Třebová 29 13 5 11 55:44 44

7. Polička 29 12 8 9 44:36 44

8. M. Třebová 29 12 8 9 44:38 44