Holice Česká Třebová 4:2

Před zápasem převzali domácí pohár určený pro vítěze krajského přeboru. Stejně jako se lačně vrhli po trofeji, nastoupili na Českou Třebovou. Výčet holických útočných manévrů hovoří za vše.

4. minuta: Zeman načechral centr na hlavu Berana, ten trkl hlavou míč do sítě 1:0.

18. minuta: Jeřábek vysunul Chválu, který si položil gólmana ale nedokázal zasunout míč do sítě.

22. minuta: Chvála objevil naběhnutého Berana a jeho bomba zatřásla břevnem.

30. minuta: Jeřábek přihrál na Chválu ten na Krpatu a jeho střela mířila do tyče.

35. minuta: Jedlička uvolnil Černého, ten se prodral do šestnáctky a zvýšil na 2:0.

39. min: Žák našel Chválu, jehož střela se odrazila od tyče za Křivkova záda 3:0.

44. minuta: Černý vybojoval v chumlu míč, okamžitě ho poslal na Krpatu, který se nemýlil 4:0.

„První poločas jsme měli plně ve své režii. Chvilkami to od našich středopolařů vypadalo, že si zápas užívají jak nikdy a míč nikomu nepůjčí. Padaly branky a několikrát jsme orazítkovali břevno či tyčku. Poločasový výsledek čtyři nula byl zasloužený," má jasno holický kouč Jiří Tesař, který ohodnotil i druhý poločas.

„Ten byl z naší strany mnohem méně důsledný a soupeř dvakrát skóroval. Navíc brankář Zahradník zlikvidoval ve dvou případech gólové šance. Na konečných deset minut si šel zkusit atmosféru krajského přeboru i mladičký dorostenec Ondra Schejbal, kterému děkuji za pomoc. Do zápasu jsme totiž opět nastupovali ve slepené sestavě. Už tak početnou marodku rozšířili Ručka a Pištora. Takže jsme opět vsadili na hráče béčka. Obránci Zeman a Zběhlík zahráli v defenzivě skvěle. Navíc obranné úkoly na střelce Myšáka odvedli výtečně. Taktéž Černý v záloze celý zápas odmakal a navíc přispěl i gólem. Poslední domácí zápas jsme chtěli vyhrát. To se nám podařilo. Zápas kluci odmakali, a to mě moc těší. Dnes hraje náš nároďák na Euru, tak mě překecali a dostali volno," směje se Tesař.