Újezd – Horní Jelení 1:2

Ve 26. Jandák vytěsnil slabou střelu Kaňkovského na tyč. Ve 45. postupoval sám na gólmana Pauker, který ho při pokusu o blafák podtrhl. Penaltové nervy opět prokázal Kaňkovský – 0:1. V 61. poslal trestný kop do vápna D. Tvrdý a Pauker prodloužil míč do sítě – 0:2. Vzápětí se trefil po mírné teči od postranní čáry z trestňáku Bendžík – 1:2. V 70. hlavičkoval těsně vedle Mrštík. V 85. se ukličkoval ve vápně Kaňkovský, ovšem za pět minut už mohl vypuknout na hostující straně obrovský jásot. Fakta – branky: 62. Bendžík – 45. Kaňkovský z penalty, 61. Pauker. Rozhodčí: Klempíř – Hamrník, Svoboda. ŽK 4:1. Diváků: 250. Poločas: 0:1. Újezd: Jandák - Rusín (78. Vaníček), Matys, Zima, Milan Beránek – Jiří Petříček (55. Moravec), Bendžík, Martin Beránek, J. Rozsévač – Doležal, Pavel Mrštík. Jelení: Jozl – Záleský, Rieger, P. Tvrdý, D. Tvrdý – Jehlička (74. Šmidberský), Starec (31. J. Kaplan), Rejnuš, Němec – Pauker, Kaňkovský.

Torpedo – Pardubičky 0:2 nedohr.

Torpedo podruhé v řadě kvůli nízkému počtu nedohrálo zápas. Fakta – branky: Zemek, F. Krejčí. Rozhodčí: D. Strnad – Laksar, Machala. ŽK 1:0. Diváků: 50. Torpedo: Novák – Karlík, Vopršál, Krajhanzl, Pavlíček – Vrbata, Úlehla, Hanousek – Koreček. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Knotek, Kudrna, Bažant – Kopp, F. Krejčí, Zemek, Suchý – Dvořák, Pithart. Střídal: Kříž.

Sezemice – Chvojenec 2:2

Téměř sousední derby mělo pro domácí šokující úvod. Nejdříve v 8. Spěšný po váhání obránců dotlačil míč do sítě a v 11. se trefil přesně za tyč J. Zbudil. Sezemice probral až nadějný pokus Váchy, který vytáhl na roh Trnka. V 72. už tak úspěšný nebyl, když mu prosvištěl do sítě střílený centr z trestného kopu. Vzápětí byl vyloučen za ruku mimo šestnáctku gólman Levinský a jeho nástupce z pole T. Kašpar se dvakrát vyznamenal házenkářským rozštěpem. V 90. se domácím povedla souhra střídajících hráčů, když po příhře Slezáka vyrovnal Knížek. Fakta - branky: 72. M. Plecháček, 90. Knížek – 8. Spěšný, 11. J. Zbudil. Rozhodčí: Budínský – Flasch, Machala. Bez ŽK. ČK: 1:0 (75. Levinský). Diváků: 110. Poločas: 0:2. Sezemice: Levinský - Zd. Plecháček, Kříž, Blažek, Popilka – Vácha (60. J. Slezák), M. Plecháček, T. Kašpar, J. Kašpar – Koubek (87. Knížek), R. Skutil (46. Bělohubý). Chvojenec: Trnka – Burkovič, Kirchner, Centner (66. J. Pavlíček), Izák (80. Nechvíle) – Zajíc, R. Zbudil, J. Zbudil, Jirout – Moravec, Spěšný (46. Hybský).

Chvaletice – Dašice 2:2

První půle byla ve znamení převahy domácích. Po přestávce Chvaletice pokračovaly v aktivitě, ovšem vyhořely v koncovce. Fakta - branky: 7. Novotný, 35. Šnýdr – 20. Kabeláč, 70. Procházka. Rozhodčí: Brandstein. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 2:1. Chvaletice: Vondrák - J. Kuch, Vančura, Hyhlík, Šnýdr – Filip, Kosprt, Jan Brunclík, Grubr – Novotný, Hrbek. Střídal: Šlechta. Dašice: Metelka – M. Hora ml., P. Šmejda, Čermák, J. Šmejda – Procházka, Šibal, Šafář, Kabeláč – Paus, Janák.

Tesla C – Opatovice 2:2

V 10. si na Komárkův pas naběhl Mert a technickou střelou zarmoutil Kovalčika – 1:0. Ve 37. upláchl bekům Filipek, odcentroval před bránu, kde se nadvakrát prosadil Šiška – 1:1. V 51. opatovičtí borci vlétli do otevřené obrany a Voříšek přeloboval Hálu – 1:2. Tesla nechtěla v posledním utkání prohrát, a díky premiéře Petrovického po trestňáku Kruliše se jí to podařilo – 2:2. Fakta – branky: 10. Mert, 66. Petrovický – 37. Šiška, 51. Voříšek. Rozhodčí: Oulický – Svoboda, Syrůček. ŽK 0:1. Diváků: 30. Poločas: 1:1. Tesla C : Hála – Zetek, Mert, Doležal, Sirůček (46. Petrovický) – Betlach, Komárek, Kruliš, O. Horák – Remeš (83. Ouředník), Süttö. Opatovice: Kovalčík – Valenta, Šiška, Sehnoutka, Píša – Novák (15. Filipek), Menc, Voříšek, Novotný (70. Jičínský) – Maruščák, Vosáhlo (58. Tikal).

Lipoltice– Staré Čívice 6:4

Fakta - branky: Polák 3, Svatoň 2, Hladík – Křiklan, Horáček, Svoboda, vlastní. Sudí: Májek – D. Strnad – Dobrovolný, R. Pospíšil. ŽK Bez karet. Diváků: 120. Půle: 2:2. Lipoltice: Machač – Havlas, Ročín, Zima, Tamchyna – J. Doležílek, Polák, Novák, Hladík – Svatoň, Oliva. Čívice: Kluhánek – Zeman, Čihák, Křiklan, Tomiška I – Dávid, Svoboda, Horáček, Tomiška II – Mzyk, Kopa. Střídal: Jirout.

Holice B – Živanice B 1:3

Fakta - branky: Hojka – Vohralík 2, Khun. Sudí: Jakoubek – Polák, Skala. ŽK 2:1. Diváků: 40. Půle: 1:1. Holice B: D. Velinský – Kulhavý, Černý, V. Velinský, Čapek – Nespěchal, Pařízek, R. Machatý, Uhlíř ml. – Hojka, Huňáček. Střídali: Vohralík, Čejka, Vosáhlo. Živanice B: Skalický - Černík, Souček, Čapek, Khun – Mrštík, Kaderka, Vohralík, Řehák – Čada, Šimák. Střídal: Kučera.