Sobota 15.30: Sokol Rosice nad Labem (9., 13 b., 17:20) –  Spartak Sezemice (7., 15 b., 15:14).
Petr Čihák, trenér Rosic: „Po dvou venkovních zápasech hrajeme opět doma. A proti kvalitnímu soupeři, který má zatím dobré výsledky. V týmu okresního rivala jsem dříve působil a řadu jeho hráčů znám. Musíme se však soustředit hlavně na sebe, abychom nastoupili v co nejoptimálnějším složení a podali kvalitní výkon. V loňské sezoně Sezemice ve vzájemných zápasech dvakrát vyhrály, tak i z tohoto pohledu jim máme co vracet. V domácím prostředí chceme získat tři body."
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Rosice jsou na podobné úrovni jako náš tým. Mají sérii dobrých zápasů a pak přijde vlna špatných. Výhodou soupeře však může být fakt, že je trénuje pan Čihák, který dříve vedl Sezemice. Takže naše kluky zná. Ví, kde jsou jejich silná ale pochopitelně i slabá  místa. Na druhou stranu, když naši kluci přistoupí k zápasu stejně jako proti Vysokému Mýtu, nemám strach, že bychom si minimálně bod ze hřiště soupeře neodvezli."
Tip Deníku: 0

Neděle 15.30: TJ Sokol Mnětice (6., 15 b., 25:20) – SK Řečany nad Labem 1920 (11., 11 b., 8:18).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Musíme být od začátku aktivní a nenechat soupeři prostor k rozletu. Před Řečany ale máme respekt. V posledních dvou zápasech se zvedly a tak nepůjde o nějakou procházku růžovým sadem.  Soupeře známe z dob, kde jsme s ním válčili v okresním přeboru. Zatímco doma se nám dařilo, tak venku to bylo horší. Takže podobně jako v letošní sezoně. "
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Mněticím se v domácím prostředí daří bodovat a střílet branky. Proto bude velice těžké na jejich hřišti bojovat o body. Snad by měl být už k dispozici Chára, který byl dlouhodobě mimo hru. Pokusíme se nějaké body odvézt domů. To znamená podat velice dobrý a bojovný výkon podpořený kvalitní koncovkou. Jen doufám, že dnešní vinobraní ve Chvaleticích nepromění hráče jen v matné stíny rádoby fotbalistů a neodjedeme s debaklem."
Tip Deníku: 1

Neděle 15.30: FK Přelouč B (13., 5 b., 12:25) – Luže (1.,  27 b., 28:8).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „V tomto utkání nemáme opravdu co ztratit. Můžeme jen překvapit. Aby ale nezůstalo pouze u planých slov, nesmíme si proti silnému soupeři dovolit ani na chvíli polevit. Také nás od začátku sezony trápí koncovka. Kluci si musí uvědomit, že tady už nejsme v okresním přeboru. Šancí není tolik, proto každá nabídnutá příležitost by se měla využít. A v tom je právě rozdíl mezi naším mužstvem a protivníky. Bohužel nás trápí marodka, takže uvidíme, jak dáme do kupy základní jedenáctku. Každopádně neházíme předem flintu do žita."       
Tip Deníku: 2

Neděle 15.30: SK Vysoké Mýto B (4., 17 b., 18:12) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (5., 16 b., 25:16).
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Přestože nás neopustila marodka, odjíždíme do Vysokého Mýta s odhodláním předvést co nejlepší výkon a bodovat. Soupeře neznáme, navíc každá rezerva může být posílena hráči áčka. Nečeká nás nic lehkého, ale rádi bychom poskočili v tabulce na čtvrté místo. Právě před našeho protivníka."
Tip Deníku: 0

Neděle 15.30: TJ Sokol Dobříkov (12., 7 b., 15:28) – SK Holice B (14., 3 b., 7:31).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B:  „S Dobříkovem bychom se měli prát o záchranu. Uvidíme. Budeme se snažit podat dobrý výkon. Otazníky však opět visí nad sestavou, jelikož hrajeme ve stejný den jako áčko. Navíc se přidala vyloučení, tudíž zatím nevím, jak to poskládáme. Každopádně fanouškům můžeme slíbit to , že zápas nevypustíme a budeme bojovat až do konce."
Tip Deníku: 1