PARDUBIČKY – LUŽE 0:0 penalty 1:3
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Zápas se nám moc nepovedl. Odehrával se převážně mezi oběma velkými vápny. Takže bezbrankový stav po devadesáti minutách odpovídal tomu, co předváděli aktéři na hrací ploše. No a penalty to není naše disciplína. Už potřetí jsme je v této sezoně nezvládli. A bod navíc jsme bohužel darovali našemu soupeři."

H. JELENÍ – NAČEŠICE 4:1
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Konečně se nám zápas povedl nejenom herně ale také gólově. Hlavně druhý poločas, ve kterém jsme nasázeli neoblíbenému soupeři tři branky. A to jsme ještě několik šancí neproměnili. Jinak toto utkání jsme museli vyhrát ještě z jednoho důvodu. Manželka našeho předsedy paní Vaňková měla narozeniny a jako dárek si přála vítězství. To jsme prostě museli splnit (směje se)."

ÚSTÍ N. O B – R. BĚLÁ 0:4
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Do Ústí jsme odjížděli s vědomím, že domácí budou chtít bodovat s ohledem na jejich dosažený bodový zisk a umístění v tabulce. Od úvodního hvizdu jsme ale ovládali celé hřiště. Byli jsme hladovější a vypracovali jsme si řadu šancí, když v každém poločase se ujaly dvě. Nicméně skóre mohlo být výraznější. Kluci pochopili, že je zapotřebí v nové soutěži, především během tréninkových jednotek, poctivě pracovat a chtít se neustále zlepšovat. A toto je pro ně sladká odměna. Bylo by špatné chválit jednotlivce, pochvalu si totiž zaslouží celý manšaft včetně všech náhradníků."