Staré Hradiště – Litomyšl 2:4
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „I když jsme prohráli, tak zápas měl svou kvalitu, My jsme otočili výsledek, pak jsme však udělali chyby, které nás stály body. Výborně hrál Šlégr. Zavolám Kovárníkovi, ten kluk bude jednou hrát ligu…"

Středa 14.30: MFK Chrudim C (12., 7 b., 13:26) – TJ Sokol Staré Hradiště (9., 17 b., 17:22).
„Potřebujeme už nutně získat body. Jsme teď bolaví, ale uvidíme."
Tip Deníku: 2

Pardubičky – H. Městec 0:1
Stanislav Procházka, asistent trenéra Pardubiček: „Utkání bylo vcelku vyrovnané. Lépe se pohybující hosté po jedné akci z prvního poločasu dokázali vstřelit gól, který byl rozhodujícím pro celý vývoj utkání. Po tomto gólu se utkání zvrhlo v řadu soubojů, které byly někdy za hranicí únosnosti. Hráli jsme složitě a soupeř nás ve druhé půli téměř k ničemu nepustil. Výkon většiny našich hráčů byl velmi žalostný. Každý z nich by měl začít s kritikou u sebe a ne svalovat chyby na ty druhé… "

Středa 14.30: SK Pardubičky (10., 14 b., 19:23) – FC Libišany (1., 29 b., 42:14).
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Víkendové utkání se nám příliš nevydařilo. Do zápasu jsme šli s jasným cílem získat všechny body a udržet si kontakt s horní polovinou tabulky. To se nám bohužel v tvrdě hraném utkání nepodařilo. Nyní nás čeká lídr a suverén naší soutěže. V tomto střetnutí můžeme jen překvapit."
Tip Deníku: 2

Chrudim C – Libišany 3:4
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Znovu jsme nepřesvědčily. Vítězství nad běhavým a nepříjemným soupeřem jsme vyválčili. V utkání jsme měli příliš hluchých míst v defenzivě. Zejména rychlý přechod protivníka nám dělal problémy. Zkrátka některým hráčům se dozadu nechce. Ovšem nedařilo se nám ani směrem do ofenzivy. Řešení finální a předfinální fáze je poslední dobou jedna velká mizérie. Hráči se doslova vyžívali v zahazování gólovek. Byli jsme rádi, že se pískal konec. I tento zápas nám ukázal, že soutěž je velmi vyrovnaná a nikdo nedá kůži lacino.
„Do středečního utkání jdeme s cílem předvést se v lepším světle než ovíkendu. Ze strany soupeře očekávám urputný boj o každý metr hřiště. Derby by mohlo mít slušný náboj, protože řada hráčů se mezi sebou dobře zná. Snad se dobře vyspíme a okresní rival nás ničím nezaskočí."

Hor. Jelení – Dol. Újezd 1:3
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Na to, s jakými obtížemi jsme skládali sestavu, jsme odehráli vyrovnaný zápas s dlouho otevřeným výsledkem. Po rozpačitém začátku začali vyhrávat souboje ve středu hřiště, ale nedali jsme slibné šance. Začátek druhé půle ale byl špatný. Nedostávali jsme se do hry a po zisku míče přišla zbrklá rozehra. Hosté toho využili k vedoucímu gólu. A pak přišla i smůla, když malá domů na nerovném terénu přeskočila brankáři přes nohu. Zdálo se, že je po zápase, zvlášť, když po zranění musel odstoupit útočník Mrštík. Tým ale sebral zbytky sil a pokusil se postavit osudu. Dali jsme gól z penalty a ovšem na vyrovnání už nebyly síly. Hosté podnikali rychlé brejky do otevřené obrany a dali rozhodující gól. My jsme se snažili, ale s velkou marodkou a dalšími absencemi mnoho šancí nemáme. Navíc děláme hloupé chyby, které nás sráží ještě víc."

Středa 14.30: AFK Horní Jelení (14., 6 b., 13:34) – TJ Jiskra Litomyšl (6., 20 b., 25:18).
„Místo toho, aby se nám marodka vyprazdňovala, spíš se plní. Uvidíme taky, jak se ke svým povinnostem postaví mladší hráči a dorostenci. V posledním utkání se někteří nezachovali zodpovědně a dali přednost vlastní zábavě. V každém případě hrajeme doma a na Jelení to nesmí mít nikdo lehké."
Tip Deníku: 2