Jak jen může tohle dopadnout? Zahrajme si na proroky. Debaklem! Tedy pokud hráči pardubické juniorky nic nepodcení a letohradská rezerva se nenatříská hráči áčka. Co nás k tomu vede? Fakt, že domácí ještě nezískali ani bod a hrají s týmem, který je druhý pouze vinou horšího skóre. Navíc se střetává nejlepší útok s nejděravější obranou. Takže dvojka s handicapem 3:0… Tedy pardubická výhra minimálně o čtyři góly.

Holice mají ideální možnost téměř po měsíci bodovat naplno. Stačí dát gól, dva, protože koncovka Třemošnice je doslova tragická.

Sobota 10.15: SK Holice (5., 21 b., 23:15) – ŽSK Třemošnice (15., 6 b., 5:15).
Václav Velinský, trenér Holic: „Vzhledem k tomu, že jsme už tři kola nezískali vítězství za tři body, je v podstatě povinností toto napravit. Problém je v tom, že se nám nedaří i herně. Nejdříve to bylo hlavně v koncovce. Jenže v minulém kole jsme selhali i v obranné činnosti. Chlapci si to musí v hlavě srovnat. Zase podat kvalitní a hlavně zodpovědný výkon."
Tip Deníku: 1

Sobota 14.30: FK Přelouč (11., 12 b., 10:25) – TJ Svitavy (6., 20 b., 27:17).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Rádi bychom odčinili výprask z Moravan, ale budeme to mít hodně složité. Přijede k nám totiž soupeř, který patří k nejlepším týmům soutěže. My se musíme zlepšit v defenzivní činnosti. Tím nemyslím jen obranu, ale práci celého mužstva. Každý hráč musí podat maximální výkon a pak uvidíme, na co to bude stačit. Máme nějaké zraněné, tak sestavu budeme lepit na poslední chvíli. Doufám ve větší podporu fanoušků, protože na koho jiného by lidé měli chodit, když ne na tak kvalitního soupeře."
Tip Deníku: 2

Neděle 10.15: FK OEZ Letohrad B (16., 0 b., 8:41) – FK Pardubice B (2., 22 b., 28:15).
František Kovárník, trenér Pardubic B: „Utkání s tímto soupeřem byla vždy v minulosti vyrovnaná. Bez ohledu na postavení mužstev v tabulce předpokládám, že ani tento zápas nebude pro nás jednoduché. Podstatné bude přesvědčit hráče o důležitosti tohoto střetnutí a minimalizovat myšlenku, že není na místě toto utkání podcenit. Chceme pokračovat ve vítězné sérii."
Tip Deníku: 2

Neděle 14.30: FC Hlinsko (14., 8 b., 11:16) – TJ Sokol Moravany (8., 18 b., 25:15).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Čeká nás tým, který má svoji kvalitu. Jeho postavení v tabulce tomu neodpovídá. My se opět budeme koncentrovat na týmový výkon, který nám v poslední době přináší ovoce. Co se týče marodů, situace je stejná jako minulý týden."
Tip Deníku: 0

Divize C: Živanice dnes cestují k nováčkovi
Sobota 14.30: TJ Sokol „Družba" Suchdol (8., 18 b., 17:12) – TJ Sokol Živanice (2., 24 b., 33:12).
Na první pohled jasná záležitost. Živanice, které čeká druhý zápas po sobě v cizím prostředí, jsou na půdě nováčka favoritem. Suchdolu se navíc daří lépe při venkovních výjezdech, kdy nashromáždil již devět bodů. Hosté by si rádi spravili chuť po prohře na hradecké Olympii.
Tip Deníku: 2