Ústí n. O – Letohrad 3:0
Vladimír Chudý, trenér Jiskra Ústí nad Orlicí: „S Letohradem jsme odehráli velmi bojovné a vyrovnané utkání, kdy Letohrad byl v první půlce o něco nebezpečnější než my a dokázal si vytvořit i jednu stoprocentní gólovou šanci. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a začali být i nebezpečnější směrem k letohradské brance. Zlom v utkání přišel v 55. minutě, kdy jsme proměnili pokutový kop a dostali se do vedení. V krátkém časovém rozmezí jsme po rychlých protiútocích přidali dvě další branky a tím jsme utkání rozhodli ve svůj prospěch."
František Dvořák, trenér FK Letohrad: „Úkol před utkáním zněl jasně, musí vyhrát za každou cenu. Jediné, co mě na utkání mrzí, je, že jsme se nechali absolutně vykolejit nesmyslem v 55. minutě. Od té chvíle jsme hráli zbrkle a zbytečnými ztrátami nahrávali domácím chodit do rychlých protiútoků do rozhozené obrany. Jinak to byl zápas velice úsměvný. Zejména po závěrečném hvizdu rozhodčího bylo úsměvné sledovat upřímnou radost z výhry po dobře a čistě odvedeném výkonu domácích…

Olympia – Trutnov 5:1
Miloš Sazima, trenér FC Olympia Hradec Králové: „První poločas jsme nezvládli, neboť jsme neproměnili brankové příležitosti. Ve druhé půli už jsme je naopak byli schopni gólově realizovat a zaslouženě jsme vyhráli."
Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Domácí byli sice od začátku utkání více v držení míče, ale my jsme dobře bránili a vyráželi jsme do brejků. Jeden se nám podařilo proměnit, i když těch situací tam bylo více. Myslím, že do 60. minuty měl zápas kvalitní úroveň, hrálo se v dobrém tempu. Jakmile jsme ale dostali druhý gól, spadli jsme do takové té naší jarní letargie a začali jsme propadat ve všech činnostech."

Živanice – Jablonec 4:3
Milan Ujec, trenér Sokola Živanice: „V zápase dobré úrovně měli oba soupeři kvalitu v držení míče. I na góly to bylo pro diváky zajímavé, ale už ne tak pro trenéry, kdy branky padaly po velkých chybách obranné činnosti mužstva. V zápase jsme vedli 1:0, 2:1, prohrávali 2:3 a v koncovce, kdy jsme hráli na riziko se nám podařilo vstřelit dvě branky. Tu vítěznou minutu před koncem. Vůle po vítězství byla značná, a to se ukázalo jako rozhodující."

Vysoké Mýto – N. Bor 3:0
Roman Oliva, trenér SK Vysoké Mýto: „S výsledkem panuje spokojenost. Soupeř začal hodně aktivně, pokusil se nás dostat pod tlak, ale postupně se to vyrovnalo. Posléze jsme byli lepší, velmi nám pomohl gól na 1:0. Ve druhé půli se nám podařilo vstřelit druhý gól a pak už bylo hotovo."

Jaroměř – Turnov 1:3
Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: „Chtěli jsme se rozloučit s divizní soutěží na domácím hřišti vítězstvím, bohužel soupeř byl nekompromisní v proměňování svých šancí a my jsme ty naše nedokázali v góly přetavit. Děkujeme všem fandům za podporu v celé sezóně a věříme, že si najdou cestu do Růžovky i na podzim."