Svitavy - Dvůr Králové 4:2

Domácí měli hodně práce, aby zlomili houževnatý odpor soupeře. Nakonec se jejich ofenzivní síla projevila. Když zvyšoval Svoboda na 3:1, zdálo se být rozhodnuto, ale hosté se ještě jednou dotáhli na rozdíl jednoho gólu. Na čtvrtou trefu Kováře nenašli odpověď.

Fakta – branky: 14. Filip, 62. Belej, 78. Svoboda, 85. Kovář – 36. Fejk, 83. Kilevník. Rozhodčí: Svoboda (Divišov). ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 1:1. TJ Svitavy: J. Ehrenberger – Rick, Kroulík, Ptáček, Šplíchal – Paděra, Seidler, Brůna (80. Kovář), Filip (65. Čížek), Belej (87. Novák) – Svoboda. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Blažek, Kruliš, Rejl, Ježek – Kilevník, Fejk, Moník (46. Marks), Klazar – M. Otradovský, Samler.

Pardubice B - Náchod 2:1

Zachraňující se Náchod začal nejlepším možným způsobem. V 11. minutě dostal po rohu příliš prostoru Kuťák a nadvakrát překonal Čihaře. Domácí odpověď zařídil před přestávkou hlavou T. Kakrda. A krátce po změně stran dokonal obrat Fousek, který se parádně trefil z dvaceti metrů.

Fakta – branky: 43. T. Kakrda, 50. Fousek – 11. Kuťák. Rozhodčí: Hrkal (Praha). ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. FK Pardubice: Čihař – Novotný, Buriánek, Pešek, Konvalina – Růžička (90. Knotek), Fiala, Fousek, Polák – Vágner (83. Prokopec), T. Kakrda. FK Náchod: Pavliš – O. Nejman (46. D. Nejman), Kudláček, Hubka, Rompotl – Simon, Srkal, Petr (77. Baláž), Punar – Kuťák (61. Šulc), Faltus.

Letohrad - Nová Paka 4:2

Tradičním způsobem pojali letohradští fotbalisté své poslední domácí utkání v této sezoně. Diváci mohli už během prvního poločasu oslavovat třígólového střelce Radka Tichého. Novopačtí v první půli snížili, ale hned po přestávce dal branku Kabourek a bylo rozhodnuto.

Fakta – branky: 9., 29. a 45. Tichý, 47. Kabourek – 24. Kordík, 58. Semerák. Rozhodčí: Schröter. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 3:1. FK OEZ Letohrad: Volšík – Štěpán, Strasmeier, Šponar, Kail – Nadrchal, Macek, Jedlička (67. Dvořák), Václavek – Kabourek (63. Konečný), Tichý. 1. FK Nová Paka: Klíma – Jisl, Faitl, Ptáček, Kordík (46. Froněk) – Janda, Rozsévač, Povr, Bažík – Macháček, Semerák.

Holice - Turnov 3:3

Holičtí se rozloučili s diváky trochu divokou remízou. Dvakrát vedli, ale bod dohonili v samotném závěru.

Fakta – branky: 72. z penalty a 75. Kopřiva, 15. T. Jedlička – 33. a 75. Bárta, 77. Novotný. Rozhodčí: Řezáč (Písek).  ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. SK Holice: Bareš – Valenta, Kopřiva, Ručka, Chvála – Derka, Merkl, Machatý, Hrubý – T. Jedlička, Kroutil.

Jirny - Ústí nad Orlicí 10:1

Fakta – branky: 14. a 22. Jandzik, 39. Smola, 45. Križan, 65., 74. a 82. Jung, 77. Smrž, 81. Obermajer, 90. Mbah – 37. vlastní (Križan). Rozhodčí: Grimm (Rokycany). ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 4:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Křivka – Hudec, Felgr, Tomášek, Kaláb (70. P. Falta) –  Vaňous, Pászto, Grepl, Felcman – R. Ráb (62. Rejda), Knápek.

Semily - Nový Bydžov 1:1

Hosté přišli o potřebnou výhru v samotném závěru duelu.

Fakta – branky: 87. Papoušek – 68. Tlustý. Rozhodčí: Ulrich (Praha). ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: J. Vaníček – J. Vaněk, Matějka, Obermajer, Pavlásek (80. Krejčí) – P. Mokošín, Žalman, Gorol (65. T. Labík), Tlustý – Věchet, Bastin (46. Tomeš).

Další výsledky – 29. kolo: Lhota pod Libčany –  Mšeno 2:2 (předehráno), Dobrovice – Kutná Hora 1:0.