Pardubičky – Bítovany 0:1
Lídr v první půli domácí nepustil na svojí polovinu. Svojí místy až drtivou převahu nedokázal využít. Po změně stran se role obrátily, ale vedení se paradoxně ujaly Bítovany. Po centru Mareše skóroval hlavou Mihulka. Vzápětí uháněl Poláček  sám na Augustína, ale střílel  těsně vedle. Po vyloučení Chaloupky domácí ještě zvýraznili svoji převahu, ale Poláček ani ve druhé obrovské šanci neuspěl. Gólman vyrazil jeho pokus konečky prstů. Pardubičky následně nevyužily ani tuplovanou přesilovku.
Fakta – branky: 4. Mihulka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:5. ČK: 0:2 (73. Chaloupka, 84. J. Kopecký). Diváků: 100. Poločas: 0:0. Pardubičky: Vlček – Sokol, Škopek, Kopřiva, Hála – Froš, Zemek, Kutílek, Krejčí (90.Putnar) – Mráz (63. Svoboda), Poláček.

Srch –Dolní Újezd 2:1
Na konci první dvacetiminutovky se Horyna zbavil obránců, poslal míč na Kavku, který ho trkl do opuštěné brány. V 60. minutě se Práchenský na oblouku velkého vápna rozhodl pro střelu, která pronikla do sítě. Hosté se již zmohli pouze na korekci. Částkův trestný kop skončil s pomocí teče tyče za zády Hály.
Fakta – branky: 20. Kavka, 60. Práchenský – 89. Částek. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Srch: Hála – Doležal, Vysoudil, Brož, Bříza (60. Hurta) – Maivald, Kavka (87. Víšek), Horyna, Daněk, Tměj  – Práchenský (76. Hocque).

St. Hradiště – Zámrsk 4:2
Skóre otevřel Lexman po slalomu Münzbergera. Krátce před přestávkou si Lexman naběhl na dlouhý pas Smutného a zvýšil na 2:0. Hosté snížili z penalty. Na to však dokázal vzápětí zareagovat Lexman, který zkompletoval hattrick. V 67. minutě hosté kontrovali po trestném kopu a hlavičce Horníčka. Domácí obavy zahnal Filípek, který dopravil do sítě míč po přesné přihrávce Stefanova.
Fakta – branky: 27., 43. a 54. Lexman, 78. Filípek  – 51. z pen. a 67. Horníček. Rozhodčí: Halva. ŽK: 3:1. Diváků: 90. Poločas: 2:0. Hradiště: Kamitz – Vykoukal, Münzberger, Hýsek, Smutný – Stefanov, Hudec, Pavelka (70. Filipek), Adamec – Lexman, Götz.

Třemošnice – Valy 3:0
Aktivněji vstoupili do utkání hosté, ovšem pak ztráceli půdu pod nohama a Třemošnice udeřila. Ve druhém poločase trefily Valy tyč. V hektickém závěru domácí dvojnásobně výhru pojistili.
Fakta – branky: 24. Forman, 84. Kadlec, 90. J. Vančura. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0. Valy: Černík – Veselý, Budinský, Doležal (76. Gazdík), Plosza (64. Pleskot) – Kubánek, Mašek, Adam, Kolman – Klas, M. Bažant.